Lilly Schönauer - Hlas srdce (2006) (epizoda)

Tahle hovadina běžela u babičky na Primě. Docela mě rozsekalo, že to má jen 90 minut, mi to přišlo jako alespoň 3 hodiny. Přiteplený Russell Crowe, který píše harlekýnky, přetáhne v chlévu debilní nánu, co objímá stromy, rozvrací rodiny a neví, co chce. Načež se rozhodne, že jí miluje a chce si jí vzít. Debilní nána se usmíří s hrozně zlým otcem, který mi tam přišel, že jediný z té bandy nemá v hlavě nasráno, synek přestane ředit víno a všechno dobře dopadne...kurňa...zapomněla jsem na začátek napsat BACHA SPOILER!

Sophiina volba (1982)

No jo, film je to kvalitní a pokud u něj možná sami neumřete nudou, tak pak mu můžete dát velké hodnocení, protože přeci takto kvalitním snímkům se nedává menší...

LEGO® příběh (2014)

Za prvé: PUSŤTE SI TO V ORIGINÁLE! Jako už jen v ten dabing si zaslouží ty 4 hvězdy. Pravda, celý film jsme na to čuměli s otevřenou hubou, chytali se za hlavu a říkali: "Už ne! Už prosím ne!" Každé 3 sekundy na vás hodí něco jiného, něco nového. Něco ještě barevnějšího než předtím. Tenhle snímek vás krásně zanese do mysli bezstarostného dítěte s ADHD a pokud s ním udržíte krok, tak si tuhle mozek vymívající prdel dost užijete :-D

Howlův kráčející hrad (2004)

Inu, když si pustím japonský kreslený film, očekávám tak nějak anime z asijského prostředí a ne panorama rakouských Alp, Florentýnské uličky a náměstí, co vypadá jako v Hranicích na Moravě. Do toho řecké jméno hlavní hrdinky, židlličky z období francouzského baroka a hudba jako od Vivaldiho...Záměr kluků z Japonska byl jasný, a to prosadit tento film na západě, protože dnešní společnost se děsí jakéhokoliv exotického a originálního motivu propagující kulturu dané země. A to se jim povedlo. Chápu, že pro Asiata musí být tento film asi zajímavý, protože pro ně to musí takové malebné vesničky právě tou exotikou a západňák toto zase ocení taky, protože se nemusí děsit nějakých nepředvidatelných šišatých asijských střech a dango knedíčků, ale hlavní hrdinové si dávají na snídani vejce a slaninu...Nicméně mě tento film právě z toho důvodu zklamal. Příběhově mě to také moc nezaujalo. První polovinu mi film přišel zajímavým, taková trochu obrácená kráska a zvíře, až na to, že kráska byl teple vypadající černokněžník s náušnicemi a zvíře stará babička, takže jsem čekala, co se z toho vyklube. Od 2. části už to ale začala být praštěná slátanina plná divných rozhovorů a výbuchů a polovina věcí nedávala smysl. Asi prostě nikdy nebudu fanda Mijazaki Hajaa...

Kai a Gerda (2002) (TV film)

Tato adaptace se mi docela líbila, možná proto, že s Andersenem nemá nic společného. Jednou možná v jeho divných nelogických ponurých a nudných i pro děti pohádkách najdu zalíbení, zatím mi připadá, že ten pán vymyslel hromadu zajímavých témat a všechny zabil. Tahle hallmarková adaptace si sice hromadu věcí domysela, ale příjemným způsobem. Aby si tuto milou pohádku člověk užil, stačí se jen odprostit od nudné knižní předlohy.

The Runaways (2010)

Tak jo, Kristen Steward možná není taková strašná herečka...možná si holka trochu posrala s tím Stmíváním život, protože jí celé její mládí budou spojovat akorát s touto špatnou rolí. Holka ale zahrát umí stejně jako Dakota Fanning. Film je to navíc docela dobře natočený, takže za mě velý bod plus, pro celou bandu, která to točila.

Thor: Příběhy z Asgardu (2011)

Tenhle film jsme si omylem stáhli, když jsme hledali toho "hraného Thora z roku 2011". Překvapivě je to docela slušná pohádka, která má příjemný český dabing...na dnešní poměry...

Thor: Temný svět (2013)

Dějově mi tohle přišlo jako kombinace Half Lifu dvojky a Hvězdných válek. Upřímně já mít holku, kvůli jejíž zvědavosti mi umře tolik příbuzných, tak bych jí...nevím, ale asi bych se na ní vysrala...Portmanová má v tomhle díle tolik makeupu, že byste její znaménka na obličeji hledali marně. V některých chvílích je tento sníměk strašně přehnaný. Zase na druhou stranu pořád je to prdel a Lokiho považuju za jednoho z nejlepších a nejvychytralejších záporáků společně s Hanzem Landou a Hoshikagi Kisamem, takže tento motiv mě asi nikdy nesklame.

Strážci Galaxie (2014)

Přestože je tento film na světě jen pouze jeden rok, už se z něj pomalu stává kult v podobě enta Vina Dieasla "IMGROOT!". Bylo v něm všechno, co od zábavného snímku k pivu a grilovaným křidélkům čekám. Výbuchy, zelené ženské, chodící stromy, blonďatý svalouch i mluvící mýval. Co víc si k sobotnímu večeru přát?

Padesát odstínů šedi (2015)

Investovala jsem 8 hodin času a na popud kámošky si přečetla knihu (Jo, čtu rychle). Kromě toho, že hlavní postava je 23 letá frigidní píča, která bez jakékoliv předchozí zkušenosti se sexem je schopná během její deflorace 3x vyvrcholit, mě pobavil hlavně fakt, že autorka evidentně nezná jinou značku aut než Audi, neví, jak se dělá čaj, předpokládá, že fotograf, který celý život fotí krajinky, umí najednou bezchybně vyfotit ve studiu podnikatelského boha (však co, fotograf jako fotograf) a kravka, která neví, co znamená výraz "submisivní", odpromuje bez vlastního vypočítavého stroje doma. Hned po protržení svého hymenu si je naprosto jistá, že svého citlivého multimiliardáře, který si poslední roky doma přivazoval a mlátil coury, které vypadaly jako jeho feťácká matka, miluje a uvažuje, že by se také nechala z lásky k němu přivazovat a mlátit. Koneckonců, která ženská někde vzadu v hlavě netouží, aby jí někdo lepící páskou přilepil k pohovce, kde už bylo "tvrdě šukáno" tolik jí podobných a poté s narvaným dildem v zadku za zvuku chorálu Thomase Tallise vyvrcholila při šlehání bičem do klitorisu. Inu proti gustu... Nakonec tato vyřáchtaná blbka slušně poprosí, aby jí její milý zmlátil páskem, načež se s ním potom rozejde, protože to moc bolelo. Jak moc svět, nebo spíš jako moc dnešní ženské, musí být v hajzlu, když tohle kolosální hovno inspirované Stmíváním označí knihou roku a vyzdvihnou autorku mezi 100 nejbohatších lití světa? Poté jsem už z čiré zvědavosti a s faktem, že mám zrovna rýmu a manžel se šel bavit, si tento film ilegálně stáhla a skoukla s rozkošnými korejskými či vietnamskými titulky v pozadí, protože jiná verze na uložto není a vrážet do toho svůj kredit na rapidshare se mi nechtělo. Oproti knize to má alespoň nějaký drive i když jalový a kýčovitý. Pokud přežijete vystouplá žebra Dakoty Jonson a podivné sekané songy ze soundtracku, dostane se vám příjemných 120 lehce podprůměrných minut, které jdou přežít, pokud vás na to dotáhne pod pohrůžkou zákazu sexu a konce vařených večeří do kina vaše drahá polovička.