Peklo s princeznou (2009)

Nuda. Výprava nic moc, Luciferovi bych nevěřil ani nos mezi očima, chvílemi trošku trapné...

Avatar (2009)

Tři a půl hvězdy. Skvěle natočené, klišovité, zábavné i úsměvné (od slova úsměšek). Je to takový naleštěný prd.

Wanted (2008)

Začátekt filmu mě neskutečně navnadil a začínal jsem se těšit, co se bude dít. Film je nabitý efekty a např. přestřelka v sídle Bratrstva je opravdu velmi pěkně udělaná, ale "příběh" je poslepovaný kostrbatě a některé momenty mi přišli opravdu debilní (LEHCE SPOILER - to co jakž takž funguje na začátku, nefunguje na konci - X). Momentů u kterých jsem si říkal "to opravdu nemůžou myslet vážně" bylo bohužel víc než je zdrávo. Solidní základ, slušné efekty, komu nevadí pitomé pózy, hlášky a klišé, ten jde na jistotu.

Terminator Salvation (2009)

Výborně natočený svět po apokalypse, bohužel občasná debilita jednání některých postav a mezery v ději sráží hodnocení.

Chobits (2002) (seriál)

Uff, už jsem se skoro lekl, že to skončí jinak. Ze začátku velmi odlehčené, až hloupoučké, později ubývá pitomosti Hidekiho i jeho perseconu a nastupují místy až filosofické otázky. Okaerinasai!

Naruto: Šippúden (2007) (seriál)

Rozhodně důstojný nástupce původního seriálu.. Posunout děj o několik let byl výborný nápad. fillerů prozatím nemnoho, dobrý vývoj postav a hodně padouchů - rovnou celá organizace (to slibuje hodně dílů:D). Krása.

Pravdivé lži (1994)

Jeden z nejlepších Arnoldových akčňáků (hned po Komandu)..

Ren a Stimpy (1991) (seriál)

"Smrádku, kde jsi"?