Captain America: První Avenger (2011)

Film ponekud nudny, cekal jsem vetsi zabavu. Rozhodne ale nejhorsi na celem filmu je cesky dabing, ktery zesmesnuje nemecky akcent

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Narostý skvost, konečně návrat do Středozemě. Vůbec jsem se nenudil. Freeman je dobrý Bilbo. Trochu jsem se nevyznal v jménech trpaslíku, ale jinak 100% zábava. Jediné co mi na filmu vadilo je nechuť čekat rok na další díl.

Piráti na vlnách (2009)

Jako příznivcovy rockové hudby, se mi film naprosto libíl a každá postava má jedinečné kouzlo a vsechny spojuje láska k hudbě.

2Bobule (2009)

Zasmál jsem se a je to pohodovej film, takové komedie by se měli točit.

Ctihodný občan (2009)

Půlka filmu dobrá a nakonec velké sklamání a stupidním koncem.

Invaze U.S.A. (1985) odpad!

Tohle se může zrodit jenom v hlavě Norrise.

2012 (2009)

Zhovadilost která je neůnosně dlouhá jediné co je hezké jsou efekty, ale i ty mě po prvni sekvenci utěku z města přestali bavit protože se stále a stále dokola opakovali.

Dylan Moran: Like, Totally (2006)

Trochu kratší než monster a i když je tam jedna chvilka kdy žvatla o ničem, tak je to pecka u které se člověk nasměje až mu tečou slzy :)

Dylan Moran: Monster (2004) (TV film)

Válel jsem se smíchy, a proto prostě musím dát plné hodnocení jednoznačne nejlepší komik z irska :)

Avatar (2009)

Vizualně úžasné dílko, které má trochu přímočarejší děj, avšak já ho hltal plnými doušky a nakonec jsem odcházel s kina s tím že něsnáším lidi a odlétl bych na své příšeře.