Šmejdi (2013)

Věděla jsem, že s tímhle dokumentem budu mít problém.. no a taky že jo. Zvědavost ale byla silnější, takže teď mi je z těch zmrdů dost na blití a asi ještě chvíli potrvá, než tuhle prasárnu rozdýchám. Ovšem, účel byl myslim splněn výborně.. Takový "suprkauf" může potkat každého a je dobré, že se dostavá do podvědomí všech, protože tohle téma by nemělo být nikomu lhostejné.. jdu s ním radši k naší babi, kdyby ji nedejbože napadlo se na něčem podobném taky ukázat)

Princezna Husopaska (1989)

Není nic děsivějšího, než se dívat na pohádku, kde princezna mluví s hlavou koně přibitou mezi futrama...

Sedmero krkavců (1993) (TV film)

Další z mých top nejděsivějších "pohádek". Krkavce mám ráda, ale nejspíš bych z nich měla špatné spaní ještě teď..

Klukanda (2011)

No ještě dobrou půlhodinku by si klidně zasloužil.. ale stejně líbilo)

Metrix (2013) (amatérský film) odpad!

První půlka mě nudila.. z té druhé mi bylo tak nějak lidsky nedobře. Díky "spásnému" ukazování pravdy a neustálému opakování toho, jak klučinovi pořád dokola všichni lžou to nemělo daleko od bulvárních sr*ček, kde se snaží za každou cenu přiživit na čemkoliv.. Není třeba šokovat vždycky a za každou cenu, milá Kačenko.

Sirius (2013)

Nic nového pod sluncem a žádné konkrétní informace.. a po obrovské finanční sbírce to všechno působí tak, že Greer je jen zlatokopka, která se snaží na tomhle tématu z lidí vyrejžovat co nejvíc peněz. Zbytečně promrhané 2 hodiny času..

Dva nula (2012)

Ty prázdné a dlouhé záběry na rohový praporek byly zbytečné.. ale koncept se mi líbil. Hlavně zlatokopky a naše budoucí fotbalové naděje byla jedna radost poslouchat :) A náš národ se zase jednou převedl v celé své kráse..

Babovřesky (2013) odpad!

Ať jdou do háje všichni, kdo mají potřebu tenhle film něčím obhajovat.. je to brak a ostuda českého filmu. Poprvé jsem odcházela z kina před koncem, protože vážení.. tohle se vážně nedalo.