• Pohádka
  • Romantický

Barbie (2023) odpad!

Jeden z najhorších filmov, aký som kedy v kine videla. Čakala som teda omnoho viac. Neuveriteľne som sa nudila a stále som čakala, že sa to zlepší, to sa ale nestalo...

Princ Mamánek (2022) odpad!

Na túto rozprávku som sa už dlho veľmi tešila a teda musím priznať, že ma nesmierne sklamala. Nie je to rozprávka, ale horor, nechápem, ako niečo také môžu vôbec pre deti natočiť. A aby bola v rozprávke stále spomínaná smrť, to je podľa mňa vrchol. Nezachránili to ani moji obľúbení herci Ondřej Vetchý a Veronika Khek Kubařová...

Jan Žižka (2022)

Za mňa dosť veľké sklamanie. Ako milovníčka histórie nemôžem opomenúť, že film je len voľne inšpirovaný skutočnými udalosťami, väčšina filmu je o únose snúbenice, ktorý sa reálne nestal. Takže dávam 3 hviezdičky len za skvelé herecké výkony.

V létě ti řeknu, jak se mám (2022)

Podľa mňa to zase až taká katastrofa nie je. Videla som aj omnoho horšie filmy. Príbeh je slabší, ale niektoré momenty boli fajn. Herecké obsadenie je výborné.

Vánoční příběh (2022)

Vôbec nechápem, prečo má tento film tak slabé hodnotenie. Plejáda skvelých českých hercov, úžasná dvojica Kaiser - Lábus, fantastický Roden. Poprepletané osudy ľudí, myslím, že môže bez obáv konkurovať Láske nebeskej. Za mňa jeden z najlepších českých filmov za posledné roky.

Prezidentka (2022)

Môj milovaný Ondra Vetchý! Aj keď dej je viac-menej predvídateľný, film sa mi páčil a rada si ho znovu pozriem.

Šťastný nový rok (2019)

Musím uznať, že veľmi slabý film. Táňu Pauhofovú mám veľmi rada, ale tentoraz ani ona film nezachránila. Dej je veľmi jednoduchý a predvídateľný, v podstate ma film ničím nezaujal.

Špindl 2 (2019)

Nerozumiem, prečo má tento film tak zlé hodnotenie. Na jednotke som bola v kine a je to podľa mňa priemerný až podpriemerný film. Keďže pokračovania bývajú vo všeobecnosti slabšie, nemala som veľké očakávania, ale musím povedať, že som bola príjemne prekvapená. Hanka Vágnerová patrí medzi moje najobľúbenejšie herečky, takže aj vďaka nej film rozhodne tak zle nehodnotím.

Poslední aristokratka (2019)

Za mňa veľké sklamanie. Najmä kvôli hereckému obsadeniu som sa na film dosť tešila, ale naozaj som bola veľmi sklamaná. Film má veľmi slabý a veľmi predvídateľný dej, na to, že to má byť komédia, som sa vôbec nebavila. Určite tento film nepotrebujem vidieť opakovane.

O vánoční hvězdě (2020) (TV film)

V porovnaní s inými novodobými rozprávkami to je celkom fajn, keďže mám veľmi rada Terezku Rambu, dávam 3* najmä kvôli nej.