Titanic (1997)

Nebýt hudby, dal bych jen 3*. Je to klasická hollywoodská romantická slaďárna. Ale proto, že byla jedna z prvních se řadí mezi překousnutelné. Asi i díky Cameronově režii. Určitě nepatří mezi moje nejoblíbenější filmy, ale stejně je to jeden z Top snímků konce tisciletí. A nebýt Titanicu by možná nikdo u nás neznal Celine Dion. možná by to byla škoda, možná ne, ale i tak...

Dredd (2012)

Sly jako soudce Dredd byl dobrý. Ale Karl Urban je lepší. Věrohodnější a taky víc COOLervoucí. Hlavně jeho výzbroj i chování jako pouličního soudce. Takový starý dobrý Drsný Harry v novém. Sice sem se na to netěšil jako jiní a trvalo mi se na to podívat, ale užil jsem si to. Dredd je pohodové pokoukání na sobotní odpoledne. Celkově 75%

Megamysl (2010)

Z téhle strašně fajn a pohodové pohádky mi srdce spadlo až do bot z kůže tuleních mláďat :D

Mrazík (1964)

Je to hrozná blbina. Ale krásná blbina. Maximální 5* blbina. A za všechny hlášky typu: "Se mnou? Na honěnou? Co myslíš? Však tě hned chytnu." nemůžu dát míň.

Jak na holky (2009)

Osobně nemám rád, když mi nálada při sledování filmu hapruje jako na horské dráze. Některé scény i vtipy super. Zbytek jenom vata bez chuti a vůně. Mohlo to dopadnout hůř, ale taky mnohem líp. 1* za to, že si to zahodit do odpadu nezaslouží, 1* za čičiny ve školních uniformách a 1* za vtipného faráře.

Mazaný Filip (2003)

Většina lidí asi nepochopila, že Mazaný Filip není o postavách nebo o snaze dělat umění. Jde o čistou hláškovitost filmu, jeho humor a absurditu postav i příběhu. Takhle jsem se naposledy zasmál, když moji tchýni sežraly prasata. A asi se tak znova zasměju jen, co mi narostou třetí zuby. Nebo si to znovu pustím :-)

Syn pláže (2000) (seriál)

1* za neodolatelnou Jaime, 1* za nádhernou Leilu, 1* za překrásnou Kimberly a 1* za humor. Za celek jen 50%, protože 3 naolejované krasavice v hlavních rolích a např. Victoria Silvestedt, ve vedlejší, nevytrhnou mnohdy nevyužité, velmi často až příliš slaboduché - viz. Kokoťák útočí, zápletky. Šlo by z toho vyždímat mnohem víc humoru. Je to sice kravina až na samý kraj trapnosti, ale jako oddechovka je to ucházející.

Plnou parou vzad! (2002)

Jedna hvězda za vcelku zábavnou blbinu a dvě další za Victoriinu výbavičku. Jinak je to na jedno podívání a dost. 45%

Policajti z předměstí (1999) (seriál)

Mě se tenhle seriál líbí. Ikdyž to odporuje zdravému rozumu a vkusu. Když to člověk vezme díl po dílu, tak se najde několik brilantních momentů i vtipů. Ale jinak je to vesměs vata nasáklá krávovinama. Nejlepší je Suchoš alias nadstrážmistr Kubele a to jeho: "Já to do něj našiju!!!" 40%