Vikingové (2013) (seriál)

Po prvních 2 sériích musím říct, že mě to opravdu baví a drží. Výborné postavy, akční, nepředvídatelné, prostě paráda.

Archer (2009) (seriál)

Uřvaný Sterling Archer je prostě k sežrání.

Rick a Morty (2013) (seriál)

Dokonale střeštěné, přesto zábavné.

Babadook (2014)

Může obsahovat SPOILER! Děti můžou být různé a někdy se stává, že jsou trošku jiné, vybočují zkrátka z normálu. To je i případ malého Sama, který vše vidí trochu jinak. No ale protože je tak trochu hůře zvladatelné dítě a mamina Amelia mu taky vše dovolí (!), tak se to začne krapet dramatizovat - z před tím hodné Amelie se postupně s nedostatkem spánku a díky "ďáblu" začne stávat pěkná megera. Mladý klučina to tak ale nenechá a to se mi líbí.

American Horror Story - Coven (2013) (série)

Viděny první dva díly této série a pro jistotu ihned přeskočeno. Nuda. Ostatní série se mi zdají být lepší.

American Horror Story - Freak Show (2014) (série)

Nebylo to zlé, ale bylo to už takové lehce utahané. Asi druhá nejlepší série tohoto seriálu. Nejlepší postavy: zabijácký klaun a neskutečný Dandy Mott!

American Horror Story - Asylum (2012) (série)

Asi nejlepší série z celého seriálu. Prostředí léčebny je dokonale tajemné, perfektně prokreslené postavy a jejich úchylky, plno zvratů. Nejlepší postavy: zpívající sestra Jude, doktor Arthur Arden a psychiatr Oliver Thredson.

Pořád jsem to já (2014)

Velmi dobrý snímek, který lidu na konkrétním případu úspěšné a relativně mladé profesorky ukazuje, jak zákeřná může Alzheimerova choroba být a co dokáže s takovým člověkem udělat. A nebyly opomenuty ani sociální aspekty, jako třeba co to udělá s rodinou. Silný filmový zážitek.

Arrow (2012) (seriál)

Viděn jeden nebo dva díly úvodní série a nuda, zklamání, přihlouplé, další díly už nesnesu. Možná pro komiskáky je to OK.