Lynč - Pravda (2018) (epizoda) odpad!

Epizoda E8 blamáž na blamáž.

Útěk ze Zahrainu (1962)

Klasická hoňka pouští kde se lze ubránit dvěma obrněným pásákům s věžičkou s těžkým kulometem ve starém džípu s bednou Molotovových koktejlů. Dost jsem se nasmál a taky dost nudil. 52 let je 52 let.

Dotyky (1988)

V malé roli pouličního fotografa se objevil Dušan Vodák.

Život především (2010)

Dal bych čtyři hvězdy, nesouvisí to s filmem, ale tři jsou za strašnej dabing. A když říkám strašnej, myslím tím strašnej.

Jack a obři (2013)

Fantazii se meze nekladou, jak je vidět. Pro mě nový rozměr pohádkové fantasy, kde se zlo utká s dobrem na prahu nebe a "jiné země". Na mě působivé až tak, že se nešlo ani utrhnout na tu nejmenší potřebu. Nejsem pohádkolog a při kouknutí na tento film je to možná škoda.

Horká kaše (1988)

To nebylo natočeno a zrežírováno, ale spácháno. To je spíš horor z jiný planety z prvky kokotismu. Nevím jak na ostatních sídlištích, ale na tom našem to tak rozhodně nešlapalo. A ten závěr, vrchol filmu je to nejhlupáčtější ze všeho. Hvězdičku jsem dal jen proto , že ten první znásilník se začal bát a klepat strachem po tom co udělal no a potom za Vitacit. Nedoporučuji s tím dílkem ztrácet čas.

Total Recall (1990)

Ať dělám co dělám, ať si máma slzy vypláče, jen že hraje Arny hlavní roli dávám tři, a za ten nápad. Před 30-ti lety bych asi vlepil pět, ale to teď nedokážu.