Upíří deníky (2009) (seriál) odpad!

Dětská vymývačka mozků. Nereálné a o ničem zajímavém to není.

Griffinovi (1999) (seriál)

Kdysi jsem Griffinovi ohodnotil třemi hvězdičkmi, když jsem ale viděl na cestách do školy všechny serie, tak musím hodnocení změnit na čtyři hvězdičky, ale jen kvůli Brianovi a Stewovi.

Strom života (2011)

Vynikající myšlenka s úžasnými záběry, ale v některých scénách jsem opravdu netušil co tím chtěl básník říct.

Král videoher (2006)

Myslel jsem že to bude nějaká rádoby "vtipná" americká komedie s Adamem Sandlerem. Ale byl jsem mile překvapen a líbilo se mi to.

Vévodkyně (2008)

Místama předvídatelné a proto nudné. Přesto to mělo něco čím to umělo zaujmout. Podruhé bych se na to už ale nekouknul.

Kocour v botách (2011)

Bylo to všechno, zajímavé, chvíli dětské, místy vtipné, hezké a rozhodně jsem se u toho nenudil a to je hlavní.

Rango (2011)

Vcelku o ničem, ani na pokračování to není. Moc jsem se u toho nenasmál a děj byl poněkud nezáživný.

Drive Angry (2011)

Hodně dobrý film, příjemná atmosféra s chvílemi až ztráty dechu. Brilantní herecké obsazení a děj, který vážně nenudil.

Tváří v tvář (1997)

Chvílema jsem měl zmatek kdo je kdo, ale když už jsem se v tom zorientoval, nemohl jsem se odtrhnout od akčních scén. Dobrý nápad a herecké obsazení, z toho udělalo hodně kvalitní film.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Když to shrnu tak je to o ničem, ale nějakým zvláštním způsobem jsem se do toho zakoukal a fakt se mi to zalíbilo. Je to tvořené z nápadu hrdinové, které se mi hodně líbili, ale tím že je odebraná morálka a úroveň to vytváří něco nového. Dá se říct, že se těším na další díl.