Rozkoš v oblacích (2013)

Čeho je moc, toho je příliš. A tady mi to, kupodivu, ani nevadilo. Nicméně, Pedro je přeci jen o něco lepší v dramatech.

Elysium (2013)

Příběh velice podobný Paralelním světům. A přitom natočený méně napaditě. Matta Damona mám strašně ráda a Jodie Foster mi tam sedla jak hrnec na prdel, tak soudím, že jsem to dokoukala jen kvůli nim. Příliš málo.

Velká svatba (2013)

Před stárnoucími hereckými kapacitami si musím dávat větší pozor. Jak je možné, že zabírají na špatné scénáře? Otřepaná klišé americké rodiny, kdy bohatí rodiče mají perfektní a krásné potomky ve formě právníků a lékařů, všechno je nablýskané a vytříbené a jediný rodinný prohřešek je záletnictví, které se, jak jinak, vyřeší opět noblesně. Tenhle film mě nerozesmál, nepobavil, nerozjasnil, místy vyvolal trapné momenty. A co je nejhorší, lituju, že jsem ten čas nevyužila o něco líp.

Jay-Z: Americký raper (2004)

Jakej idiot dal povel nadabovat hudební dokument a ještě k tomu "nigga"dokument?! Jinak životní příběh v tomhle zpracování nehledejte, jedná se o čisté promo k poslednímu albu, zachycující přípravu, studiové nahrávání a záznam z historickému hip-hop koncertu v Madison Square Garden. Mimoto, klobouk dolů před Jay-Z, že výtěžek z natřískaného stadiónu šel na charitativní účely.

Beyoncé: Život je jen sen (2013) (TV film)

Dokument neprozrazuje dětství této hudební divy, ani její cestu na výsluní. Jedná se o zachycení její současné životní etapy, cca 2009-2013. Je tam použito hodně materiálů z vystoupení, pár zákulisních záběrů z příprav na show, pootevření jejího vztahu s otcem a intimní rozhovory rozebírající smysl života, těhotenství a víru v Boha. Natočeno pěkně, to jo, ale vlastně jsem se o toho o ní moc nedozvěděla.

Trans (2013)

Minulý týden jsem vážně neměla štěstí na filmy. Záměrně jsem zvolila tři žánry pro případnou kompenzaci. Ta se však nedostavila. Ani jeden z filmů jsem jednoduše nedokázala dokoukat, a že jsem se snažila. Třikrát jsem jim dala šanci, až jsem si nakonec řekla, že můj čas je příliš drahý na sledování pí----ovin. Prvním z nich byl Trans, u kterého jsem zkrátka neudržela pozornost. Začal mě nudit dřív než se zřejmě vyvrcholil. Druhým byl Italský klíč, který je sice pěkně barvitý, ale pokud v tom nehrajou dobří herci, nestojí to za nic už po prvních 10 minutách. Třetím filmem byl R.I.P.D. Film zpracovaný na způsob MIB a mrmlající Jeff Bridges. Nemůžu si pomoct, ale když vidím filmy s "tuhouši", říkám si: Zlatej Beetlejuice!

Italský klíč (2011)

R.I.P.D. - URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů (2013)

Ženy (2008)

Druhořadá verze Sexu ve městě. Čtyři ženský, které řeší problémy s nevěrou, kariérou, stárnutím, samy se sebou. Kdybych v každé postavě neviděla seriálové hvězdy SAC, možná by to nebylo takové fiasko. Laciný scénář herečky docela potopil. Anette Bening miluju, ale v týhle roli babochlapa mi nesedla. Meg Ryan je přespříliš křehká a romantická, abych věřila faktu, že dokáže vycucnout hřebíky i z prkna. A lesbická Jada Pinkett to bohužel celé neutáhne.

Podfukáři (2013)

Ólalaaaa. Jeden z nejlepších filmů, který jsem za poslední dobu viděla. Výborná akce, napětí, čáryfuky, vtipné dialogy a brilantní scénář. Nenudíte se ani chvilku, film má neuvěřitelný drive, že i pozorný divák sotva udrží pozornost. Ale vyplatí se. Miluju Freemana v bizarních rolích a Isla Fisher je prostě...kouzelná. A takové nízké hodnocení? Jděte se vycpat! P.S.: dokoukejte tituky.