Zombieland (2009)

Film jsem si užívala při vlahém večeru, zadělávání bramboráků a čtyř prásků jointa. Za těchto okolností velice příjemná podívaná.

Tady to musí být (2011)

Rozhodně zajímavý počin. Sean Penn je herec mnoha tváří. Zde, v roli rockové hvězdy á la Ozzy Osbourne, která už neví coby. Tak, jak mě postava Cheyenne nudila na začátku, postupem času si mě svými moudrými "monology" získávala až jsem si jí zamilovala úplně. Za Francis McDormand přidávám na hodnocení.

Koupili jsme ZOO (2011)

Srdcervoucí příběh o novém začátku. Proslusněná atmosféra a příjemný hudební podkres, který doprovází celý film, vč. roztomilých zvířátek (tygr, lev). Výborný casting (mlaďounký novinář z Almost Famous nám ale pěkně vyrostl), Matt Damon v roli tatínka je neuvěřitelně sexy. Snímek doporučuji výhradně dospělákům, dětem max. od 16 let. Přestože název může evokovat dětské téma, film je o silném příběhu ztráty a nalezení. Brečela jsem jako želva.

Vrtěti ženou (2011)

Uspěchaná, místy až nechutná komedie o vynalezení vibrátoru. Víc Ruperta Everetta a víc fórů. Hvězdičku navíc si zasluhují konverzační diamanty v ryze anglickém stylu.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Na žlutou rodinku se vždycky ráda podívám, páč zjistím, že u mě doma to ještě zdaleka není nejhorší. Kdo se tam nenašel, ať zvedne ruku.

První krok (2009) (seriál) odpad!

Tak jak jsem vychválila Dokonalý svět, tady musím klesnout na úplné dno. Nestudovala jsem jednotlivé herce, co v seriálu hrají, ale už při zhlédnutí prvního dílu jsem dokázala poznat, který z nich dokáže opravu tancovat a který ne. A hlavní postava kluka - ani nevím, jak se jmenuje, ten vlasatý buran - to opravdu neumí. Jeho "talent" vynikne především v momentě, kdy se na parket vrhne profi taneční skupina. Naposledy jsem se takhle trapně cítila při sledování seriálu Helena a její chlapci.

Dokonalý svět (2010) (seriál)

Nemůžu si pomoct, ale mě tenhle povrchní seriál děsně bavil. Jednak jsem ženská - a tenhle seriál je pro ženy - a možná právě proto, že se módou příliš nezaobírám, dokázala jsem jednotlivé díly brát s nadhledem. Bavila mě sexy Jitka Čvančarová a nezklamala ani Zuzka Norisová v klasické roli "blondýny". Jo a za pozornost taky stojí Filip Čapka - ten se snad pro tu roli narodil.

Nechápu, jak to dokáže (2011)

Tak takhle ne. Sáru mám ráda, ale tohle děs. Úspěšná finanční manažerka, která má jediný vroubek - nedokáže skloubit čas práce s časem pro rodinu. Naivní komedie o životě jedné upracované paničky.