Láska na kari (2014)

Mám ráda jídlo, mám ráda vaření, dokonce i romantiku, ale tahle slátanina mě totálně zklamala. Multikulti pohádka s tak nereálným příběhem, že mě to mohlo trknout hned v prvních minutách filmu, bohužel netrklo a pořád jsem čekala, co bude. A nakonec (předvídavě) i nesnesitelná Helen Mirren podlehne umu indického kuchaře...shit! Hallstrom točí slaďáky, ale tohle je pro mě přehnanější i než Lov lososů v Jemenu, který byl aspoň vtipný. Nechápu to vysoké hodnocení. Hvězdička opravdu jen za to jídlo.

Sedm životů (2008)

doják od začátku do konce, ale Smithovi tu roli prostě nevěřím....super Rosario Dawson a Woody Harrelson.

Dobrý ročník (2006)

Jeden z mých oblíbených filmů, ke kterému se díky jeho vtipu a pohodové atmosféře (a vínu, jasně) ráda vracím. A taky se mi líbí těch několik francouzských vět, které v české verzi zcela nepochopitelně předabovali do češtiny. A Marion Cotillard je okuzlující, stejně jako Russell Crowe.

Ledové království (2013)

Graficky pěkně zpracované, ale příběh mě moc nezaujal. A nemám ráda filmy, ve kterých se pořád zpívá.

PanMáma (2013) (seriál) odpad!

Opravdu má Šteindler zapotřebí hrát v něčem tak trapném? Už jeho role v Gymplu je ostudná, ale PanMáma je absolutní dno.

Star Trek: Do temnoty (2013)

Nemůžu si pomoct, ale Chris Pine v roli kapitána mi prostě nesedl.Ať žije starý dobrý Star Trek!

Šťastný Nový rok (2011)

obyčejnej, nudnej film, který se snaží být cosi jako americká verze Lásky nebeské, ale moc se mu to nedaří. Nejvíc mě bavil Zac Efron s Michelle Pfeiffer.

Střepiny (2002) (pořad)

Občas se tam objeví zajímavé reportáže, ale úroveň pořadu rapidně klesá, nic, co by stálo za pravidelné sledování

Crash Road (2007) odpad!

I´m a lucky bitch and I´ll be very rich.. wtf? Uvěřit Hanychové její roli je při jejím mediálním obrazu zcela nemožné, navíc její (ne)herectví přímo bije do očí!

Machři 2 (2013)

Zvratky, výkaly, nesnesitelné děti a digitální jelen. Opravdu ztráta času. Hvězdička za závěrečnou párty a Salmu Hayek.