Vicky Cristina Barcelona (2008)

Je to pěknej film. Dobrý scénář, parádní herci, děj a místo - Barcelona. Krásné město. Zkrátka je to Woody Allen. Javier tady má roli malíře svůdníka, který lapne do postele kdejakou ženu. Talentovaná Rebecca je pěkná a hrála dobře. Scarlett moc nemusím, ale popravdě řečeno role ji sedla. Penélope tady mohla mít více prostoru, ale i tak jsem se na film podíval hlavně skrz jí. A povedlo se, dostala Oscara. Od Woodyho mám mnohem radši Půlnoc v Paříži a Do Říma s láskou. Takže tento film je u mě třetí nejoblíbenější od Woodyho. Velice pěkné bylo se dívat na polibky mezi Scarlett a Penélope. To se ve filmech moc často nevidí. Doporučuju vidět aspoň jednou. P.S. Zajímavost - Ve filmu se objevují pouze italská auta - červený kabriolet - Alfa Romeo, Stříbrný kombík - Fiat a bronzový hatchback, kterým přijedou Javier, Scarlett a Penélope za Javierovým otcem je Lancia.

Vrtěti ženou (2011)

Miluju historické filmy a můžu říct, že tenhle film se naprosto povedl. Hugha Dancyho moc nemusím, ale tady se mi líbil. Maggie Gyllenhaal byla naprosto fantastická, excentrická, drzá a vtipná. Film je o vzniku vibrátoru, ale myslím si, že o vibrátor tady moc nejde. Starý Londýn, skvělí herci, perfektní scénář, kostýmy, dokonalá režie. Celkově je to krásný film a těch je poslední dobou jaksi málo. Doporučuju vidět.

Imaginárium Dr. Parnasse (2009)

Tenhle film je celý úplně k ničemu. Špatný scénář, děj a není vůbec ani trochu vtipný. Jasné, že to není komedie, ale trochu vtipu by neuškodilo. Film neměl hlavu ani patu. Z Christophera Plummera udělali tvůrci jen bezdomovce v posledním stádiu. Lily Cole by měla zůstat jen u modelingu a Heath Ledger mě nějak nenadchl, i když je to jeho poslední filmová role. Andrew Garfield byl roztomilý, ale poněkud nudný. Film zařadím do složky filmů, které stačí vidět jenom jednou a nikdy víc. Dvě hvězdy dám jen kvůli Johnnymu Deppovi, Judeovi Lawovi a Colinu Farrellovi. Jen nechápu, jak se mohli tito tři velikání zúčastnit tohoto projektu. Asi s úctou k Heathu Ledgerovi. Klidně se na film podívejte, ale podle mě je film jen ztráta času.

Do Říma s láskou (2012)

Tak tenhle film mě ohromě pobavil. Ovšem myslím si, že Penélope Cruz by tu měla mít více prostoru a Woody Allen méně, protože na mě budil dojem otravného dědka, který nechce za každou cenu jít do důchodu, ale neuvědomuje si, že už tam je. Alec Baldwin byl docela v pohodě, ale měl jsem pocit, že je ve filmu až moc vlezlý. Klidně by vám vlezl až do postele. Roberto Benigni mě skvěle pobavil, představte si, že by se tohle stalo někomu z nás. Film měl hlavu i patu, a hudba byla velice osvobozující. Nechápu tady některé lidi, kteří se tady snaží hrát na pravé kritiky. Film, který si už pustíte si máte užít, ne na něm hledat plusy nebo mínusy. Každopádně hned po Půlnoci v Paříži je to můj druhý nejoblíbenější film od Woodyho. Doporučuju se na to podívat, ale za vlezlého Aleca a senilního, akčního Woodyho dávám čtyři hvězdy.

Temné stíny (2012)

Prostě další Burtonovka jak se patří...Eva Green tady má roli ženské, kterou byste radši nechtěli potkat. Výborná Helena Bonham Carter i Michelle Pfeiffer. Film je vtipný, krapet strašidelný.. Některé lidi to nemůže bavit, ale mě jo a určitě spoustu lidí taky...Fakt bezva práce. O Deppovi samozřejmě taky v dobrém ;)

Šťastný Nový rok (2011)

Parádní film, jelikož mám rád takhle hodně výborné herecké obsazení, výborná byla Sofía Vergara nebo Michelle Pfeiffer. Po filmu Na sv. Valentýna jsem se na tenhle film těšil a nezklamal mě. Doufám, že Garry Marshall natočí ještě do třetice všeho dobrého, např. film Veselé Vánoce by byl dobrej, v oblasti Londýna. Doporučuji tenhle film lidem, kteří mají rádi komedii i romantiku... :)

Tvůj snoubenec, můj milenec (2011)

Film je docela ztráta času, až na Ginnifer Goodwin. Kate Hudson tady ztvárňuje ženu, kterou byste nechtěli mít ve vztahu, aspoň já ne....

Helena (2012) (seriál) odpad!

P*čovina jak něco.....Tak za tohle se utrácí prachy....Já chci zpět Comeback :'(((( !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Co ty jsi za číslo? (2011)

Tenhle film mě docela pobavil, i když ze začátku jsem se u toho nudil (prvních 15 minut). Anna Faris tomuhle filmu dala jakousi duši, která lítá celým filmem až po závěrečné titulky. Povedená komedie. Někteří lidi tady na ČSFD si filmy neumějí užít a nevnímat je, potom ty jejich komentáře stojí za..... Já si každý film snažím užívat plnými doušky a u tohohle mě to šlo extrémně dobře ;)