Hancock (2008)

Hancock na začátku trochu parodie na superhrdinu který se v průběhu filmu začne srovnávat s realitou , dělat něco užitečného a při tom si pomalu získává důvěru lidí . Postupní příjde na to kdo vůbec je a přimíchá se do toho i trocho stovky let staré romantiky ... není to špatný film a podívat se na to dá víc než jednou :)

Kamarád taky rád (2011)

Je to dobře zpracovaná romantická komedie asi jedna z nejlepších co jsem vyděl . Je to nabytý lehkým vtipem a ta z céna v restauraci bez kalhot je senzační :D

Pomáhat a chránit (2011)

Tenhle suchej Irskej humor asi není pro mě protože tenhle film my přišel naprosto příšernej . Není na tom nic zajímavýho spíš je to celý trochu přitažený za vlasy . Policejní nula vyřeší naprosto neortodoxním způsobem jeden z největších zločinů na území Irska . Tohle opravdu není film co bych musel vidět znova už teď jsem se od poloviny musel přemlouvat abych to nevypnul :/

Ocelová pěst (2011)

Ten příběh zná asi každý jen se vždy mění kdo , kde ,kdy a v jakém sportu jinak jde vždy o to samé. Naprostý aucaidr se propracuje na vrchol a snaží se vybojovat titul mistra světa v tomhle případě v robotím boxu ... Ve finálovém zápase proti šampionovy prohrává ale nakonec se vše obrátí a on je vítězem .. Zkrátka klasický příběh ale vždy zabere a tady to bylo ještě obohaceno dobře zpracovanýma efektama :) Takže i přez tuctový děj 4* :) Přeji příjemnou zábavu ;)

Princ a pruďas (2011)

Upřímě ani nevím co o tomhle pořádně říct :D je to něco co jsem snad ještě neviděl naprosto odlehčené fantasy od všeho vážného s lehkým náznakem "huličské" komedie ze středověku. Natalie Portman tomu dodala lehce erotický náboj a ještě víc celý film pozvedla .. Musím říct že jsem spíš zastánce klasického fantasy ale tohle nebylo špatné . Příběh je sice trochu přestřelený a ten humor dost sexistický a drsný ale je to dobré. Mohl jsem se potrhat smíchy když jsem vyděl jak Danny R. McBride chodí po horách s minotauřím ptákem na krku :D no co dodat. Přeji příjemnou zábavu ;)

Šéfové na zabití (2011)

Tak u tohohle jsem se fakt zasmál. Jedna s těch lepších střelených amerických komedií kterých je čím dál víc a vše je to okořeněné sexy Jennifer Aniston. Ktomu se přidá trocha kokainu a tři šílenci co chtěj zabít své šéfy , no jak by to mohlo asi dopadnout ....... Určitě né tak jak si to představovaly . Paráda perfektní odreagování ta scéna s oživováním a spousta dalších ... no podívejte se a samy uvidíte . Přeji příjemnou zábavu ;)

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Neuvěřitelný film takových už se dnes moc netočí ..Je to perfektně zpracované drama z vězeňského prostředí nikdy jsem nic takového nevyděl. Děj se pořád něčím doplňuje a až do poloviny filmu nevíte jestli je Andy vinný nebo ne . Film mě hned na začátku pohltil a nepustil až do konce titulků. Tohle musíte vidět víckrát než jednou. Morgan Freeman podal jeden z nejlepších hereckých výkonů všech dob stejně jako Tim Robbins. Opravdu užasné a pohlcující. Přeji příjemnou zábavu ;)

Londýnský gangster (2010)

Perfektní drama a thriller dlouho jsem nic takového nevyděl . Dobře propracovaný děj , perfektní obsazení a žádný happy-end to jsem dlouho nevyděl. Jediný co mi tam trochu chybí je lepší výprava přece jen Londýn je krásné město tak proč na něm neukázat i něco hezkého a ne jen pochmůrné ulice i když to byl asi režisérův záměr ale to tolik nevadí. Opravdu povedené a nenucené . Moc pěkné můžu doporučit . Přeji příjemnou zábavu ;)

Neřízená střela (2010)

Zajímavá a zábavná komedie z prostředí deštivé Anglie . Ze začátku je to pravdu dobrý film ale zhruba v polovině upadne na 20minut trvající nudu ,ale pak se vše zase vrátí do vtipné a akční komedie. Bylo zábavné vidět Ruperta Grinta v ruce se zbraní a ne kouzelnickou hůlkou a Billy Nighyt zahrál roli odměřeného a zásadového vraha který se nakonec zamiluje , ale žádnou romantiku bych tam nehledal. Film opravdu překvapil čekal jsem něco o dost horšího. Takže přeji příjemnou zábavu ;)

Tvůj snoubenec, můj milenec (2011)

Lehce podprůměrná slaďárna . Není tam nic zajímavého co by nebylo už dávno vidět v jiných takových filmech. Děj je jako slátanina toho nejhoršího ze 6 filmů co už jsem vyděl . Nic na tom filmu nepřekvapí ani ten konec není nic co by nikdo nečekal i když se to tak snaží tvářit . Herecké obsazení není taky nic zajímavého až na Kate Hudson . No nevím co k tomu dodat zkrátka nic co bych musel vidět znova.