Bombay Beach (2011)

"The Salton Sea the new recreational capital of the world. The future is now. And you, you have been present at the birth of a city.." Poor Benny :(

Chart Show (2014) (pořad)

Vydržel jsem to jen po až téměř groteskní chválu Nagyho, ze kterého v době jeho údajné slávy měli všichni jen srandu..

Muži proti ženám (2014) (pořad) odpad!

Další post-apokalyptická bomba z hlubin českého showbizzu. Kašpárci nadopovaní vidinou decilitry chutného flusu odhazují veškeré zábrany v dál a pokleslé publikum mocně aplauduje.. 100%

Vinaři (2014) (seriál)

Vím chuja jak se mluví tam dole, ale cyp s tím. Když přijdu večer trochu nalitý ze šichty, tak se na to dá dívat a i když to patrně nebude skutečný obraz mentality jihu tak již pár let ze zásady vylévám do odpadu vše co má nalepku ..z jižní Moravy..

TGM: Talkshow Geni a Míši (2014) (pořad) odpad!

Dvě vyhořelé šlápoty českého zábavního pornoprůmyslu pokračují ve své krasojízdě. Kdo dá víc než dvě hvězdy tak povinně k doktorovi a ti co dali rovných pět, zavřít rovnou na detenci!

Mechanik (2004)

Bale perfektní! Nemám rád filmy, kde se ve 3/4 nic neděje a závěr má být strhující.

Kult hákového kříže (1998) odpad!

Vyobrazení bílých jako retardů, pro méně chápavé, markantně Fat man + AK47 boy a černí jako uvědomělí bojovníci za spravedlnost - směšné. Na to, jakými rasistickými neduhy ČR trpí, je celkové hodnocení zarážející. Režisér, od pohledu jude, mě nedokázal nakrmit.

Cesta do lesa (2012)

Vesnicopis podle EU a Vorla. Zajimavé sledovat původní protagonisty a jejich boj s časem. Jen škoda, že se jich do filmu nedostalo více :-/

Na druhý pohled (2014) (TV film)

100x ohrané téma, ale i přes to se na to dalo dívat. Z námětu bych vytřískal podstatně víc, ale to by asi bylo na ČT2 po 22:00.