Med v hlavě (2014)

Tila miluju.. jako herce i jakoo režiséra.. německý filmy mam spojený pokaždý s otřesný hereckym obsazením, ale s Tilem nebyl žádnej film chyba, včetně hudby .. Med v hlavě jsem trapně obrečela, bylo to úžasný, krásný a příjemný přesně pro mou duši. Nemůžu nic vytknout a děkuju za zážitek .

Šarlatán (2020)

U Agnieszky nikdy nešlápnu vedle je to jistota skvělé režie, a když k tomu připadám Trojana je to bomba. Absolutní vžití do role, žádný sek ani trapný místo, tohle u českých filmů vidím teď tak málo! Bylo mi ctit film vidět, užít si kouzlo Mikolaška od začátku do konce. Doporučuji!

Joker (2019)

Chachá snad poprvý mi v kině nevadilo, že nějakej dement bliká mobilem a hlasitě žere nachos, protože výkon Joaqina byl naprosto strhující. Taneček na schodech a celá ta show po tomhle mě absolutně sejmula a já bych to prostě pozabíjela taky:-). Doteď jsem myslela, že Ledgera nikdo nepřekoná, ale teď jsou vyrovnání a můžu jen doporučit. Nenechte se zmást pomalým začátkem a protivným smíchem ono totiž tohle celé vás dovede do senzačně šílenýho konce kdy by to bez toho začátku nestálo zato.

Deadpool 2 (2018)

Kdyby tu masku nikdy nesundal tak je Deadpool docela sympoš... Jenže sundal no. Každopádně nejsem na tenhle žánr, dívat jsem se musela v rámci rodinných vztahů a jo ono to bylo svižný, vtipný a vůbec dobrej zážitek :-)

Zraněná srdce (2019)

Pro mě nejvíc emočně nabitej film za letošní rok. Moje mateřský srdce se otřáslo, brečela jsem jako prase a nikdy to nechci vidět znova.

Hora mezi námi (2017)

Kate je nejlepší.. nej a nej. Jí věřím každou roli a věřím jí tady tu beznaděj, konec sil, vyčerpanost i zamilovanost. Zkrátka tenhle kousek se mi trefil do nálady, do správného času a celý jsem to prožila s nima. A konec? Jeden z těch fajn kýčů, který miluju včetně hudby.

Ticho před bouří (2019)

Ale jo děj fakt pokulhává, není to nic extra skvělého, jenže!!! Matt je moje láska žejo a já si ho užila od začátku dokonce, mám přesně napočítané záběry kde je nahatej a ač je film celkem o ničem, tak už kvůli němu to stojí za to, nehledě na to slunce, moře, loďky a rybičky. Amen.

Zrodila se hvězda (2018)

Neskutečná várka úžasných skladeb a doják k tomu.. Žádná směšná červená kejda, ale upřímnej citovej masakr pro moji hudební duši. Díky Stef a Bradley a díky všem co neobsadili Bjóncé :-).

Jumanji: Vítejte v džungli! (2017)

Ježiši tohle fakt šlo, nečekala jsem že se zasměje i takovej cynik jako já. Zkouknuto v rámci rodinného večera, ale rozhodně žádná nuda, doporučujem :)

Eva Nová (2015)

Neskutečný zážitek! Já v poslední době filmy děsně zanedbávám, ale došlo mi, že paní Vašáryovou si prostě nesmím nechat ujít, a jistěže! Naprostá bomba, smutek a všechnu tu tíhu jsem nesla spolu s Emilií. Jak tuhle těžkou roli bez hudby a plnou srdcebolných výrazů dokázala zahrát nikdy nepochopím. Ale já nejsem herečka žejo. Tisíceré díky za tenhle zážitek.