Komplic (2007)

Hodně hodně dobrý filmový počin Scotta Franka, kde exceluje můj oblíbenec Joseph. Film o bolesti, vyrovnání se z vinou a hlavně ... o hledání začátku v koncích.. tam kde by to člověk nejraději vzdal, ale musí hledat, odpustit si a znovu začít. Potože z nějakého důvodu přežil.

Špión (2015)

Ježiši no bylo to fakt vtipný já to nechápu tyhle srandičky nesnáším, ale Melissa byla tak neskutečný jelito, že to sedlo jak nikdy, nejvíc ta jízda v betonu, umírám a díky za tohle spestření blbýho pondělku :))

Díra u Hanušovic (2014)

Dvě hvězdy. Asi proto že jsem ze stejné díry :).. Ne beze srandy to bylo fakt beze srandy. Krom pana statika, ten mě sejmul to uznávám, jinak nuda, projev nářečí otřesný ani Vilhelmová mě nezaujala tak jak to u mě vždy umí.

Každý milion dobrý (2016) (TV film)

Tahanice o prachy mě nikdy nebavily, ani ve filmech ani v životě, navíc paní Bohdalové tahle role moc nesluší, já ji pořád vidím jako komičku a ujetou ženskou v tom má pro mě kouzlo. Ani ta psychologie postav si tu moc nesedla. Každopádně nutno pochválit opět suprový herecký výkon svině, v čemž Vilhelmová vynikla co vím už podruhé a taky ten konec. To bylo hodně silný kafe.

Bournův mýtus (2004)

Pro mě absolutní pecka oproti Agentovi bez minulosti. Tady jsem se nemohla odtrhnout od začátku dokonce a rozhodně doporučuji pro milovníky akčních filmů, tohle je bomba. V Agentovi jsem nemohla zkousknout tu manipulaci s člověkem, ale tady to byl čistej kvalitní Matt Damon a to jsem ho do této doby nijak neobdivovala :).

Správní chlapi (2016)

Čekala jsem cokoliv, ale rozhodně ne toto a byla to pecka! Goslinga znám jen z vážných rolí, ale v téhle komediální byl stejně tak dobrý. Přiznám se nachlámala jsem se jako blázen, prostě ddechovka co nezklame a rozhodně se podívám znova :).

Nelítostný souboj (1995)

Pacino, Niro a scéna v kavárně naprostá bomba. Díky za tenhle film, ty dvě hodiny stály za pořádný akční zážitek a biju se do hlavy, že se ke mě dostal až teď.

Brooklyn (2015)

Nebavilo mě to vůbec. Jediné co chválím tak kostýmy a luxusní krajinku. Mám bohužel blok u Saoirse a jejímu "divnému pohledu kamsi za mě" a jelikož měla hlavní roli kazilo to celkový dojem. Ital byl oproti zrzkovi fajn, jinak není nic co by mě dále zaujalo a mohla to lépe hodnotit. Brooklyn ač měl námět velice zajímavý, mě nepotěšil.

Room (2015)

Jeden z těch druhů filmů, které se neskutečně špatně hodnotí. Námět i zpracování je výborné, herci excelovaly ve svých rolích ačkoli zahrát tuhle srdcervoucí roli muselo být velmi těžké. Nedokázala bych přečíst knižní předlohu, protože na tuhle psycho situaci přiznám se prostě nemám koule a i ve filmu jsem musela určité pasáže přeskočit. Nechci to vidět znova a bylo to výborné. Asi tak.