• Rodinný

Kluci v akci (2005) (pořad)

Pod názvem Kluci v akci si předstravuju spíš gayporno než cooking show.Snad uměj kluci líp vařit než...

Dvanáct měsíčků (2012) (TV film)

Nepovedený pokus přiživit se na popularitě Mrazíka.

Copak je to za vojáka... (1987) odpad!

Popularitu tohohle filmu prostě nechápu,dle mého ho nejlépe vystihuje definice vojny kterou jsme jako vojáci základní služby hojné používali:"Když jsem byl malý a blbý hrál jsem si na vojáka,teď jsem velký voják a hraju si na blbce..."

Zachraňte vojína Ryana (1998)

Tak tohle mě opravdu vzalo.Bezesporu nejlepší válečný film který jsem měl možnost vidět.Vzpomínám si když jsem ho viděl poprvé v kině nemohl jsem se z toho vzpamatovat. Všechny scény byly natolik opravdové že mi z toho bylo až špatně,snad žádný jiný film mě tolik nevtáhl do děje. O vylodění v Normandii jsem toho mnoho četl a viděl snad všechny dokumenty které vysílala TV ale až u tohohle snímku jsem si naplno uvědomil jaký to byl masakr.Bohužel jsem měl tu možnost vidět tenhle film v TV a musím říct že dabing byl,mírně řečeno,příšerný. U scén kde mi v originále naskakovala husí kůže,jsem se smál.No není to první film zničený novodobými českými dabéry.

Nuda v Brně (2003)

V polovině jsem to už chtěl vzdát ale chtěl jsem zjistit jestli druhá polovina filmu je stejně slabá jako ta první. A byla. Vydržel jsem sice až do konce ale bylo to nekonečné. Hvězda za Donutila a Budaře. Jinak opravdu nuda.

20.000 mil pod mořem (1997) (TV film) odpad!

Jules Verne se musí obracet v hrobě. Neuvěřitelná slátanina která nemá s Verneovkou vůbec nic společného.

Habermannův mlýn (2010)

Jeden z nejlepších filmů Juraje Herze a nejlepší český film co jsem měl možnost za posledních několik let vidět. Četl jsem tu hodně příspěvků zabývající se především chováním sudetských němců před a za války a následně spravedlivou odplatou českých "vlastenců". Myslím že v tomhle ohledu byl ten příběh více než pravdivý. Já osobně jsem tam ale především viděl typickou českou povahu v podobě "kam vítr tam plášť". Něco podobného jsem zažil na přelomu let 89 a 90.Tehdy se mluvilo o převlékání kabátů a to umí češi opravdu dokonale.Říká se tomu komplex malého národa. Jediné co mě trochu vadilo byl Karel Roden.Tedy ne jeho herecký výkon ten byl bravurní,jen by herec jeho formátu měl umět zřetelně vyslovovat.Některé jeho věty jsem prostě "nechytil". Jinak pro mě bez chyby. Opravdu velmi drsný a silný příběh.

Mrazík (1964)

...viděl jste nástěnku?...Jo...a Marfušku taky....to dávaj jako seriál,každej rok jeden díl....pokaždý stejnej.....I přes tenhle povzdech pánů Šimka a Soboty jsem za tenhle „seriál“ velice rád a jenom málo dílů jsem propásl.Pouštěl jsem si na DVD původní ruský zvuk ale to co pro Čechy dělá Mrazíka Mrazíkem je skvělý Československý dabing a hlavně veršované dialogy které se už dnes staly legendou.Mimochodem rusové a další příslušníci bývalých sovětských republik s kterými jsem na tohle téma mluvil, tuhle pohádku v drtivé většině případů vůbec neznají.