Chlapi sobě (2004) (seriál) odpad!

Tento stupídny nezmysel alá Disney Channel(veková skupina 5-14rokov) je poriadna kktina.Nechápem ako to mohli nazvať "chlapský" (niekto dokonca geniálny:-( )seriál, a zároveň tie vysoké hodnotenia. Debilné dialógy,"herecké" výkony... ,ono je to skrátka celé na.... Keby mal niekto na krku v reálnom živote toľko debilných a nespratných deciek, tak skončí v base za viacnásobnú vraždu alebo v blázinci

Pár nenormálních aktivit (2013)

Wayansové "domáce"para(ne)normálne home video.Pár scén úsmevných, ale že by to bola veľká sranda?,ani náhodou

Trans (2013)

Na mňa táto chaotická fantasmagória nezapôsobila,práve naopak

Nelítostný Parker (2013)

Statham ak nechce spadnúť na úroveň S.Seagala tak by si mal dať pauzu(opatrnejšie vyberať scenáre), a netočiť béčkové/céčkové nezmysly jeden za druhým ako z pásovej výroby. Lopézka tam bola akože na čo,zámer ešte viac strápniť tento film??

Profesionálové (1977) (seriál)

Niektoré diely vynikajúce niektoré slabšie,ale ako celok to bolo dobre pozerateľné. My "Husákové" deti sme to za komančov vnímali ako fest drsňácky seriál(nebolo toho moc na výber),hlavne Body bol ten správny bombarďák s kamenným ksichtom a drsňáckou vizážou. Ten prvý Cz dabing nebol taký skvelý(A. Švehlík -Doyle;J. Adamíra- Cowley) okrem P.Olivy-Bodie(ktorý nadaboval aj v druhú verziu),druhý dabing 1996 TV Nova(P.Oliva-Bodie; K.Heřmánek -Doyle;O.Brousek starší -Cowley) bol a je skvelý. Teraz je to viacmenej nostalgia a pri sledovaní sa neubránim úsmevu pri spomienke čo tento "kult" pre nás zasranov znamenal

Il tredicesimo apostolo (2012) (seriál) odpad!

Odpad z Talianska,ktorý sa tvári mysteriózne ale v skutočnosti páchne amatérizmom a trapnými "hereckými" výkonmi

Stoker (2013)

Taký zvláštny a divný film o psychopatickej pubertiačke,ktorá si to rozdáva v sprche so svojou rukou pri spomienke na praskajúce vazy svojho spolužiaka,ktoré mu s veľkou radosťou zlomil jej ešte viac psychopatický strýko a jej lenivej a stále nadržanej matke