Komentáře uživatelů k TV seriálu (225)

 • Radek99
  odpad!

  Růžová není dobrá. Špín-ov Ordinace z růžové zahrady.(16.10.2013)

 • Djoker
  odpad!

  Nic senilnějšího jsem v životě neviděl. Jedna věc je, že si pražští scenáristé myslí, že všichni na vesnici chováme slepice a celý den jsme navlečený v montérkách a flanelových košilích, ale postavy prezentované v Počátcích jsou hnány až na samou hranici lidské demence. Všechny ty debaty v hospodě nad situací v obci a neustálé divení se tomu, jak je okolní svět krutý, úplně trhají uši. Nejenže tak nikdo nemluví, ale realitě se to ani neblíží. Vrcholem je pak přihřívání polívčičky stereotypů u postavy podnikatele, který je sice také naprosto tupý, ale občas prohodí nějaký drsný kalkul, aby se poctivý člověk měl nad čím ošívat. Samozřejmě ani tady nechybí šišlající a dobrácký dement, který je zřejmě v každé správné obci. Vstup do této seriálové charity by měl znamenant kariérní sebevraždu, jenže i tady platí výmluva na údajně vysokou sledovanost. Senilita už asi frčí i u mladších ročníků.(25.11.2013)

 • Psema
  *

  Esence nevkusu, odpornejch stereotypů a neschopnosti! Vydržel jsem to 10 minut a měl jsem nutkání zabít kohokoliv, kdo se na tom podílí, a následně sebe při představě, že mi zdegeneruje mozek a v důchodu budu na podobnou sra_ku koukat.(17.11.2013)

 • Ainy
  ***

  Viděla jsem tři díly ... můžu hodnotit? Protože na další nevím jestli budu schopna koukat ... Tomuto seriálu dávám dvě hvězdičky, protože se mi zdá, že není zase až tak špatný ... je z venkovského prostředí, celkem příjemné dialogy, ALE ... ale vesměs děj o ničem, zase se řeší vztahy, zamilovanost mladé sestřičky do lékaře v letech, rádoby vtipné momenty ... Jako já chápu, že náš život je jen o vzájemných vztazích jak přátelských, mileneckých tak třeba pracovních ... ale vidět to ve stoprvním seriálu, který má jen jiný název, jinak je stejný jako všechny ... to ne ... to vážně nedám...... doplním komentář: Tak jsem se zadívala na ještě asi dva díly a musím ohodnotit jednou hvězdičkou navíc excelentní herecký projev Marka Vašuta!!(4.7.2013)

 • hellstruck
  *

  Sledovat typicky české vidláky ze zapadákova (pardon, myslela jsem obyvatele malebné české vesničky..) je docela utrpení. Jediné co stojí za občasné podívání je pubertální Kamila na terapii, ale i scény s ní přetékají trapností.(29.9.2013)

 • NinadeL
  *

  Mikrokosmos české vesnice optikou nováckého seriálu? Báječně, to i ty Náměstíčka, Příkopy a Návsi získávají na lesku. Ale kdo si dá Marka Vašuta v kožený vestičce za barem, tak prosím. Lenky Termerové se vám po konci VKV nedostává? Skvěle. Měli jste pocit, že za Bobule Postránecký klesnout nemůže? Ale může.(27.6.2013)

 • Tom_Lachtan

  Produkce novy dosáhla toho, čeho před ní již takový velikáni jakoVraždy v Midsomeru! Proč? Kvalitou rozhodně ne, tu se ani při svých odsledovaných deseti minutách netroufám hodnotit, ale hleďmež - nastal nedostatek herců, stejně jako v neexistujícím Anglickém hrabství, jinak si totiž nedovedu představit, proč David Prachař hraje v Doktorech z Počátků zcela jinou postavu, než hrál v Ordinaci. Už se těším, až se začnou vracet mrtví, pokud by byl jejich návrat s nezměněnou identitou, možná by mohl spin - off ¨ “Kamenické mausoleum” zaujmout i zdejší cinefilské obecenstvo, zombie telenovela tu totiž ještě nebyla.(10.8.2013)

 • Jacinda
  *

  člověk by se ještě divil, že existují další herci, kteří nehrají v ulici nebo v ordinaci. a ejhle. stejně jich tu pár máme...(25.8.2013)

 • kulyk
  odpad!

  === Těžký den producenta Kubrta. === ,,Cože? Nemáme sračku do hlavního vysíláku? A to mi říkáte teď, když jsem Pawlovský slíbil šolich jako protislužbu za uválcování příjezdové cesty k mé garáži? Dejte mi Hrachovou! Hrachová, z které sorty ovčanů jsme ještě nenadělali kretény? Cože? Dejte mi Hivrise! To je Hivris? Jo vy taky myslíte burany.... A co na to počítač? Že zvrací? No, tak to je konec. Z toho nás může dostat jedině Staník. Zavolejte Staníka!" Uíííí, Uííí. ,,Buď zdráv, Kubrte. Dnes mám obzvláště velikou chuť kurvit národu vkus." ,,Je to špatný. Hivris s Hrachovou navrhují mejdlovku z prostředí vidlákova. I kompjůtr z toho blije, Staníku." ,,Tomu nerozumím, Kubrte. Vždycky jsi na názory kulturně vyspělých jedinců kálel. Proč dnes dělat výjimku?" ,,Máš pravdu Staníku, uděláme pořádný vozembouch! A vrazíme do toho Kuklovou, kdyby se to náhodou totálně zhnojilo, můžeme se pak vymlouvat, že šlo jen o špatný vtip." .... Zakončil bych parafrází jedné z nejslavnějších forbín. ,,Bude tam hrát debil, potom ještě jeden debil, s nimi výborný herec, který se na stará varlata patrně nudí, a bude to vóóóšklivý!"(16.2.2014)

 • LiVentura
  odpad!

  Ta Nova si nedá pokoj...! :-()(10.7.2013)

 • Beckett51
  **

  První "řada" suprová.... potom to šlo do sraček. Ale ne do úplných.... jenom do takových těch polovičních, kdy nevíte, jestli si máte vzít živočišný uhlí nebo fenyklovej čaj....(23.4.2014)

 • liskam
  odpad!

  Viděl jsem několik dílů... LŽU, viděl jsem části několika dílů této parády, vždy jsem musel uklízet před televizí hromadu blitek a exkrementů.I má domácí zvířátka při více jak pětiminutovém sledování utíkají do jiných pokojů a tam se klepou hnusem. Musím říci, že málokterý seriál považuji za větší odpad, než je tohle veledílo.. 0%(25.8.2013)

 • hammer_head
  ***

  JASNÉ je to kýč, ale byl bych sám proti sobě, kdybych dal "odpad", když na to čumim. :D(4.9.2014)

 • InJo
  odpad!

  Vesnický spin-off ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ. No neberte to...(9.9.2013)

 • MikeCool
  odpad!

  TV-seriál. | Průměr všech zhlédnutých epizod: 15% (odpad!) |(30.7.2013)

 • Chrustyn
  *

  O něco snesitelnější, než zbylá česká, seriálová produkce.(14.1.2015)

 • kingik
  odpad!

  Náctiletá dcera nadšeně:"Mami, mami, rychle dělej, už začíná ten nový seriál." Máma se rozplývá: "No vidíš to, to je natočený jak od Camerona". Dcera rozumuje: "Ale mami, copak nevidíš ten smysl pro kompoziční detail?! To je jasná inspirace Spielbergem." Matka nebesky: "A ten hereckej výkon Postráneckého!!! No to je koncert!!!" Dcera obdivně: "A ten Stránský, to není jen vynikající dabér, ale on je shakespearovský herec!!!! Neskutečný herecký rejstřík. Sice ksicht žádná sláva, ale já žeru ten jeho podmanivý hlas." Dcera podruhé a ještě víc nadšeně: "Lokace, námět, režie a herecké výkony, no mami, já se snad nedočkám příštího týdne, to rovnou umřu, než bude dechberoucí druhý díl!!!" A skácí se bezvládně na podlahu obýváku. Matka se konsternovaně sesune do křesla: Ano, dcero moje, u těchto seriálů se dá jenom zemřít, ale není to krásná smrt vidět za života něco tak nádherně natočeného?!" Dcera hlesla: "Je..." Mé hodnocení zpovzdálí: 0%(26.6.2013)

 • jarous
  odpad!

  Co, kde, proč, jak, všechno špatně!(17.8.2013)

 • GeusX
  *

  Pokud nemáte večer lepší zábavu a ze seriálů typu Ordinace nedostáváte hned kopřivku či průjem, není co řešit a zaplácněte si večer klidně tímto kouskem. Dostanete drama i (rádoby) vtipné scény. Pár kvalitních herců, co se snaží dát seriálu sledovatelnou úroveň, následně střídají komické figurky, jejichž představitelé buď hrát neumějí nebo už scénáristka jim napsala tak pitomé postavy a dialogy.(28.6.2013)

 • Andersis
  ***

  Tak schválně :) Kolik z vás vidělo aspon 2 díly v plné stopáži ? Aha......asi stovka. A kolik to hodnotilo podle reklamy a nebo po uvodních titulkách ? Aha takže asi dvě stovky. Lidi proberte se. Ordinace v růžové zahradě je opravdu neuvěřitelná kravina, ale tohle na mě působí docela pěkně navíc to s tou růžovou blitkou nemá vůbec nic společného až na hlavní postavu. Civilní a příjemní herci, klasické prostředí české vesničky. Oddychovka jak vyšitá. Absoultně nechápu o co vám jde.(30.6.2013)

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12