• Fantasy

P2 (2007)

Je čas Vánoc, čas na příběhy s vánoční tématikou :-) Před rokem se mi touto dobou náhodou do života připletla skvělá Láska nebeská, která mě ohromila a zařadila se okamžitě do mé filmové topky, teď dostal šanci (opět náhodou) vánoční thriller P2. Ohromující byl ale snad jen dekolt Rachel Nichols, který málem způsobil fatální zadušení svátečním cukrovím. Jinak zcela průměrný, zapomenutelný film pro ortodoxní vyznavače prsatých blondýn a cákanců krve.

Ratatouille (2007)

Ne, že be Ratatouille byl špatnej film, jenže je to stejné jako s jídlem, když žemlovku nemáte rádi, tak může být sebemňamóznější a chutnat vám prostě nebude. A já animáky jednoduše nemusím. Vzhledem k mým chuťovým buňkám jsou tři hvězdy vysoké hodnocení .

REC (2007)

Chápu, že hororu sedne křik a vřískot, ale to musí hysterčit i policajt a hasič? Dobrá, u strážníka pochůzkáře co rozdává pokuty za špatný parkování bych to ještě spolk, ale u člena los bomberos? Ten, co by právě měl zvládat s přehledem a chladnou hlavou extrémní situace? Ne. Za dvě dobrý lekačky (ale čekal jsem je :-( a strašidelnej závěr 3,5 hvězdy. P.S. Proč tam nevtrhli zakuklenci a zombíky nepokropili?

Resident Evil: Zánik (2007)

Jeden nudnější díl z lehce komediálního seriálu o postapokalyptické Laře Croft a neposedných zombících.

Roming (2007)

Stano Zaječí každou rozječí! ;-)

Rosamunde Pilcher - Mraky nad mořem (2007) (epizoda)

"Jennny, já ale miluji Tebe a ne jachtový klub!". Prohlásil pižďuch John delfíní samaritánce Jenny. P.S. Už aby byla rekonvalescence za mnou nebo mě trefí.

Sigur Rós - Heima (2007)

Island. Země hor, ledovcových říček, kde žije jen okolo třísettisíc obyvatel. Sigur Rós. Kapela, která se se svoji atmosfericky jemnou hudbou odkazuje ke svým kořenům, tradicím. Lidé, mladí, staří, je na jejich koncertech s němým úžasem pozorují a nechávají sebou prostupovat čisté pozitivní tóny. Očisťující hudební zkušenost.

Simpsonovi ve filmu (2007)

Žluťáci opět v akci. Kdo má rád seriál, bude si chrochat i u filmu. Ukazaly se všechny oblíbené postavy, akorát mi chyběli slintajicí mimozemšťani.

Sirotčinec (2007)

Kdo se bál, ať zvedne ruku. Krev žádná, atmosféra nadpřirozena minimální, duchové vystrašení, po lekačkách ani památky. Brilantní pointa, toť vše.

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Když Bin Ladin zlikvidoval americká dvojčata, Willis prý prohlásil, že už nikdy nenatočí pokračování Smrtonosné pasti. Zaplať pánbů, že se tak nestalo. Faktem je, že 4.0 je o něco víc přitažená za vlasy (ovšem ne Bruceovi :-), přesto tenhle polda individualista pořád dokáže zlončicům nakopat prd.l a diváka přitom slušně pobavit. 3,5*