Mrtví a neklidní (2013)

Dobrý mix mezi Romeem a Julií, Resident Evil, Soumrakem mrtvých a Twilight. Film mi sednul, romantika, akce, humor. 95 %

Let (2012)

Podle názvu filmu jsem čekal něco katastrofického, ale hned úvodních pár minut, jak se Denzel probudí s nahou roštěnkou po opici, zapálí si cígo i špeka a dá si lajnu, aby ho to trochu probudilo k pilotování letadla mi asi dalo signál, že se film bude odvíjet trochu někam jinam. Prostě drama jak má být s perfektní myšlenkou na konci. Rád se dívám na filmy s Washingtonem, protože vím, že nejde o žádné béčkové. 95 %

Static (2012)

No něco mezi Collectorem a Šestým smyslem, ale velice slabé, sice ani kapka krve, ale nenadchlo. Konec sice nečekaný až moc, ale v dost filmech použitý. 45 %

Temné vody (2005)

Napínavé, ne moc drsný snímek, hodně mi připomínal Kruh, nic převratného, ale určitě jsem se nenudil. 85 %

The Door (2013)

Něco na způsob čtvrtého druhu, celkem napínavé, zajímavý konec, kdo ví :-) 82 %

Útěk ze Sibiře (2010)

Od filmu jsem asi čekal o něco víc, když všichni známý o tom tak básnili, ale každopádně jsem se nenudil. 82 %

Devil Seed (2012)

Někdy tady opravdu nechápu to hodnocení, jeden z njlepších snímků o převtělování, co jsem kdy viděl. Hlavní hrdinka nejen krásná baba, ale perfektně herecky vynikla a ten konec, no prostě mazec. 98 %

Navždy spolu (2012)

Jedním slovem prostě nádhera. 88 %

Konečná (2013)

Typická arnoldovka, akce, humor, spokojenost 85 %

Pokání (2007)

Co mě na filmu mrzelo, bylo, že jsem vlastně ne že tušil, ale věděl, co se stalo té osudné noci a taky že to bylo podle mého zbytečně natahované, jinak skvělý konec to všechno vynahradil, jinak opravdu Romantické Drama s velkým RD :-) 94 %