DO-RE-MI (1998) (pořad) odpad!

Skoro je mi až studno tenhle "pořad" hodnotit... Prequel ke všem Superstar a X-Traktorům... navíc s odporným a slizkým Trávníčkem (kterého ze srdce nesnáším - nevšimli jste si, že ne), který krouží okolo duté Laurinové, jakoby ji chtěl ojet... -počkat... on to vlastně stejně udělal, a navíc sériově. Stejně tam nejzqujeleji zpíval Martínek Hranáč z Vyvolených, který téměř dokonale vystihnul během svých 4 minut slávy celkovou myšlenku této výplně mezi reklamami.

Kletba z temnot (2012)

Milé osvěžení po Sinisteru. Asi nikoho nepřekvapí, že je to jen další recept z kuchařky "vaříme instantně snadno a rychle". Nespornou výhodou je, že se autoři nebáli přimíchat trochu více glutamanu sodného, aby celej ten ein kessel buntes šmakoval o třídu lépe. -Což je mimochodem zajímavý pokus, jak udělat z béčka áčkovou záležitost. V každém případě je posedlá Amanda Dyar chová a tváří se, jako nenalíčená Kristen Stewart, když ji pustí na vzduch mezi lidi. Muselo dát hodně práce a sebezapření, tvářit se půlku filmu jako by měla ropuchu v puse, a přemejšlela, jestli jí pustí raději vrchem, nebo spodem. V kontextu to působí neobyčejně kladně.

Dračí past (2009) odpad!

Při přehrávání se mi navíc kousnulo DVD v přehrávači a nešlo vytáhnout... Past se vším všudy, a to se o obsahu záměrně nezmiňuji...

Nespoutaný Django (2012)

< spoiler>Muselo by být úžasné mít Quentina naprosto všude... I tady... a tady... a taky tady... i tam... < /konec spoileru> ...Každopádně něco takového vám Troška ve filmu neudělá.

Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)

Jednoznačně nejlepší díl série, a to už Tomovi táhne na šestej křížek... Ale možná to bude tím, že to nebylo "jen" o Tomovi

Hulk (2003)

Zápletka jako z telenovely (jen si naštěstí vystačili s jedním dílem), aneb zelené zlo v malých dávkách, neškodí v jakémkoliv množství... Natočit sequel pro Avengers byla naprostá nezbytnost - už jen proto, že "tohoto" Hulka po deseti letech všichni úspěšně vytěsnili z paměti.

Diktátor (2012)

Film byl naprosto Aladdin!