Soul Kitchen (2009)

Začátek se rozvíjel poměrně dobře... slibujíc zábavu sice viděnou, ale v jiném kabátě... Bohužel se scénář vydal poněkud jiným směrem a při sledování závěrečných titulků jsem marně tápal, proč jsem se vlastně vydržel dívat tak dlouho.

30 dní dlouhá noc (2007)

Coby milovníka hororů a zejména filmů o vampírech, byl pro mne tento snímek urážkou.

Já, Frankenstein (2014)

Z pompézního marketingu se stala vykrádačka bez příběhu a děje. Devadesát minut úmoru a ustavičného čumění na hodinky, kdy už bude konec.

Van Helsing (2004)

Že jsem na tom byl před lety v kině, ještě neznamená, že bych ten film měl potřebu vidět znovu... alespoň, že sešlo z té připravované dvojky...

Památkáři (2014)

Clooneyho mám rád ... opravdu. Dejte mu kvalitní scénář a vykrade vám casino, nebo se nechá vystřelit do vesmíru s poloprázdnou kyslíkovou nádrží. Proč si ale kazí reputaci tím, že s tlampačem pobíhá po scéně a hraje si na režiséra, to mi hlava nebere. Z poměrně zajímavého materiálu se tak stal ucajdaný dvouhodinový maraton, kde se na sebe vrší monology, tupé monology a uspávající monology. Taky jsme se dozvěděli, že nacističí oficíři neměli žádnou mušku... A taky, že správná hrdinná žena neuhne, ani kdyby po ni s kulometem stříleli. Další nelogičnosti, viz koment MastinezZ

Mistři magie (2012)

Čínská kinematografie ve stylu art-matrix-deko mě nikdy moc nebrala, takže fakt, že se mi nelíbí pohopkávání ze střechy na střechu s břitkými dialogy, beru spíše jako vlastní chybu.

Ranhojič (2013)

Němci se zase jednou vytáhli s filmem, který stojí nejen za to natočit, ale i vidět (například v ČR se poslední dobou toči filmy, které nestojí ani za jedno). A není to jen o tom, aby si do vedlejších rolí přizvali jména jako Ben Kingsley, která přitáhnou publikum. Je to o celkovém dojmu, předloze, kameře, ... i debutu Toma Payna v hlavní roli. (90%)