Gravitace (2013)

Dodnes se mi nestalo, aby mi film v kině natolik zboural žebříček hodnot filmů... Snímku Gravitace se to podařilo. Jedním slovem ... strhující...

Tísňová linka (2013)

Vítejte ve světě lidí, kteří mají ve scénáři napsáno, aby se chovali pokudmožno co nejvíce chaoticky a nelogicky. Všemu vévodí emericky uječená bloncka, která kdyby neřvala a nedělala kraviny, měl by film stopáž poloviční a hlavně by kvůli ní nezařvali dva další lidé... Záporák je kapitola sama o sobě, protože ve světě, kde si vypěstujete averzi na každého během pěti minut, musel plnit svoji roli dvakrát tak dobře... Naštěstí ji suplovala demence, kterou mu dal do vínku scénárista. Na stránku druhou chápu, že bylo nutné film osekat o zbytečné logičnosti, když má film na děj takový záběr, a je ho možné nacpat jen do 95 minut.

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko (2001) odpad!

Óda na "malou hrudku zeleného hnusu, již jsem objevil v podpaží jednoho letního jitra", od úvodních titulků až do konce... žumpa českého filmu konečně dosáhla troškovského dna... Kaviárové tousty porevoluční kinematografie. Bravo. Za peníze se v ČR podepíše každá "hvězda" i ke gastronomickému pornu tohoto typu.

Lesní duch (2013)

Co to letí vzduchem? Levá ruka s pravým uchem!

Velký Gatsby (2013)

Jsem zřejmě intelektuální mrtvola, když jsem ani po 2/3 filmu nepochopil záměr a představu fimařů, natočit 100.000.000,- brak se skvělou kamerou, ovšem bez scénáře.

Kronika mutantů (2008)

Pokud byl záměr natočit co nejlepší brak s kvalitními herci, -pak klobouk dolů. Zpětně ani moc nelituji, že jsem to po úvodní - vizuálně odpudivé scéně, nevypnul.

Hannibal (2013) (seriál)

Gulášek všehochuti z Hannibalovy kuchařky "Vaříme s úsměvem, aneb kdybych vám řekl, co v tom je, musel bych vás zabít!"

Kolonie (2013)

Ze začátku nudné, tupé, hluché, pak už jen průhledné, studené a dlouhé.

2001 - Space Oddity (2001) odpad!

100% odpad společnosti, která zřejmě demonstrovala své animační schopnosti... i na rok 2001 to působí křečovitě a trapně jako ponožky v sandálech...