Pot a krev (2013)

Naprosto surové, zvrácené, ironické, šokující, nekorektní a perverzní! Informační vsuvky typu "tohle se opravdu ještě stalo", pokládám za naprosto nezbytné, protože by mne v životě nenapadla natolik bizarní situace, kdy kulturista bude grilovat na zahrádce před barákem dlaně obětí, aby je nešlo identifikovat díky otiskům prstů... Dejte třem dementům se záblesky inteligence do ruky motorovou pilu Made in China, a vznikne tohle zvěrstvo!

Jeho veličenstvo Minor (2007) odpad!

Francie našla svého Trošku... Galerie povrchnosti, humusu a rádobyvtipnosti... Nedokoukáno, šel jsem blejt

Žralokonádo (2013) (TV film)

Stále se budím z bezesných nocí a přemýšlím, jestli jít na tenhle film, abych viděl, co vše se může dostat do kin. Pak se vždycky ukolébám v představě, že to přece nebude horší, než průměrný český film... No nic, asi počkám na Novu. Ta po ten chňapne a narve v sobotu do hlavního vysíracího času jako blokbuster.

Jak prosté (2012) (seriál)

Né, v tomhle prostě Cumberbacha nenajdete.

Světová válka Z (2013)

Ptáte se mě, zda mohlo být hodnocení lepší? -Zcela určitě. Tak například by se mohli tvůrci pro příště vyvarovat náborování x-tiletých dcerek, které vyhrály v loňském battlu miss uječená dylina, a aby byla její postava ještě zábavnější, vrazí ji do ruky inhalátor a fixaci na dětskou deku. Dětské antihrdiny prosím NE! Mínus hvězda za pokus o šťastnou rodinku, která se naprosto minula účinkem. Na stránku druhou, díky za Jeruzalém.

Trans (2013)

S odstupem 3 hodin měním hodnocení z *** na **** a půl, protože ten snímek pořád nemůžu vyhnat z hlavy, což byl asi záměr autorů.

Podfukáři (2013)

Přes poměrně čerstvý závan v kinech mám pocit, že z toho šlo vymačkat ještě více šťávy. Trailer, který ukradnul film.

Dragonball: Evoluce (2009)

OK, uznávám, že asi nebudu úplná cílovka pro tuhle hájték bejkárnu, ale komentář si prostě neodpustím. Vítejte ve světě Dragonballs, ve kterém je naprosto jedno, jestli na vás spadne budova, nebo obří ohnivá koule... - jediné, co zůstane bez újmy je váš make up na ksichtu. Je to svět, kde je sousedům v blízkém okolí naprosto jedno, že vám někdo sfouknul barák nad hlavou a zůstaly po něm trosky. Imaginární svět, ve kterém lidé (jde-li to tak nazvat) připomínají křečky v bludišti, a jako naprosto tupé působí i pokus si prohryzat cestu skrz kartonovou stěnu scénáře. Céčko so se snaží vypadat áčkově jako prase... Nedokoukáno, po necelé hodině jsem dostal epileptický záchvat.

Star Trek: Do temnoty (2013)

Učebnicový příklad exhumace, recyklace, denaturace a konzumace několik let prošlé šmakulády do dnešní vize, aneb jak obšlehnout něco, co už bylo natočené tak, aby si toho nikdo nevšimnul.

Dredd (2012)

Tak jsem se k tomuto filmu dostal víceméně oklikou. Musím uznat, že jsem se o tomhle "remaku" (páč to původní příběh zase tak moc nekopíruje... vlastně vůbec. Přijde mi to spíše jako spin off) dozvěděl díky, ehm... řekněme ne zrovna legálnímu způsobu pořizování filmů. Zda bylo dobrým tahem nepustit film do českých kin, je otázka pro diskusi. Na béčko si drží chválihodné tři hvězdy... Karl Urban se pod maskou Dredda šklebí jako Kristen Stewart na narozeninové oslavě, a lehce průhledný příběh, kde prostředí poněkud připomíná vilu VyVolených, alespoň doplňují poměrně zdařilé efekty a slow motion tak pomalý, že máte dostatek času vyhnout se každé kulce, a ještě na ni při tom plivnout. Čest a sláva poraženým.