Penny Dreadful (2014) (seriál)

Prvních díly byly na rozjezd fantastický, po tom šestém jsem dal seriálu pět hvězd. Po sedmé epizodě,kdy jsem celých 50 minut seděl a ani nedutal, jsem byl přesvědčen, že si seriál těch 5 hvězd fakt zaslouží! Herecký koncert hlavně Evy Green (epizoda 7). Největší překvapení letošní seriálové sezóny!

Speed Racer (2008)

Dosti neoriginální příběh, který v lehkém nadprůměru drží jen opravdu nápadité vizuální zpracování (pro některé je to ale spíše naopak). Na podobně nápaditého Scotta Pilgrima to ale asi nemá. A na orgasmický Sucker Punch už vůbec ne. Takže dost průměrní Wachowští (asi tomu dost napomáhá ta trapná opice).

Na hraně zítřka (2014)

Když očekáváte fajn akční sci-fi zábavu a dostanete film se skvělým nápadem, námětem a scénářem, který může s přehledem konkurovat dnešním velkým sci-fi blockbusterům. //Kino Jihlava 8.6.2014

X-Men: Budoucí minulost (2014)

Tak za prvé, miluju X-Meny, miluju celou tuhle sérii, to jak je to propojený, promyšlený, miloval jsem už první trilogii a znovu jsem se zamiloval s "První třídou". Za druhé, na "Days of future past" jsem se těšil od tý doby, co jsem poprvé slyšel, že se budou natáčet. Když jsem zjistil, že do jednoho filmu chtějí dát i staré i mladé, byl jsem prostě nadšenej./ Strašně jsem se těšil, možná až moc. Dostal jsem všechno co jsem čekal, úplně všechno. Ale vlastně nic navíc. Asi jsem vážně moc náročnej. Filmová událost roku a já dávám "jen" 4 hvězdy. Ale už teď se těším na další projekci, snad objevím zatím neobjevené. // Kino Jihlava 8.6.2014

Zloba - Královna černé magie (2014)

První shlédnutí traileru- Angee, vůbec mi do týhle role nesedíš. Páté shlédnutí traileru- No Angee, už je to lepší, je to fajn temný, no možná se to povede. /Nakonec jsem na tom skončil v kině a vlastně se i docela těšil. Byl jsem ale opravdu nadšenej! Nevím proč, ale jsem docela ujetej na lidi s křídly (Constantine, X-Men,..) a Angelině to fakt slušelo. Co mě teda trošku mrzelo bylo, že to nebylo až tak moc temný, jak sliboval trailer a bylo tam trošku té pohádky, pravá láska atd. I tak to byla skvěle odvyprávěná pohádka, kterou všichni známe, ale vlastně úplně jinak. A sakra líp! //Kino České Budějovice 29.5.2014

Grandhotel Budapešť (2014)

Na sobotní večer skvělý příjemný výběr. A to herecké obsazení? Ne pro každého velké známé hvězdy a celebrity, pro mě vlastně skoro všichni skvělí herci, kteří mi sledování zpříjemňovali ještě víc.

Zátah: Vykoupení (2011)

Takový nehollywoodský snímek určitě potěší. Skvělý námět a výborné akční scény.

Blízko od sebe (2013)

Film postavený hlavně nebo spíš jen na hereckých výkonech všech představitelů.

Hledání (2014) (seriál)

Příjemná jednohubka na pondělní večer.

Špinavý trik (2013)

Mě prostě filmy Davida O. Russella na rozdíl od akademie nesedí. Fighter byl průměrný, Terapie lásku už byla lepší, ale taky žádná sláva. Na filmu Špinavý trik mě vlastně nelákalo vůbec nic, kromě herců. Stopáž téměř nekonečná a já jediný, za co dávám ty dvě hvězdy je to herecké obsazení. Opravdu nechápu tolik nominací na oscara, fakt ne.