Mimořádná událost (2022)

Ač herci dokážou někdy nemožné, malé cíle mají malí režiséři, tak proč Havelka? Kdyby to byla milá oddechovka, ale ono se to změní ze slibného na dementní. Díky za Plesla a Plodkovou (kterou obvykle nemám rád), jinak by to byla 0.

Bílý tygr (2021)

Rozdělení kast, pro Evropana nebetyčná špína, štěstí pro jednoho z miliónu. Ale pokud to už znáte, nic jiného, krom technicky zvládnutého snímku, tu není. Důraz je na odraz od svázané minulosti, ale v praxi se to neděje a přání je zde otcem myšlenky.

Athena (2022)

Tikající bomba v podobě frustrovaných mladistvých na sídlištích ve Francii odráží aktuální situaci napříč západní Evropou. Ponoříme se do až nepřehledné akce proti policii a odvetou za nesmyslnou smrt, která odstartuje návazné osudy. Zajímavá kamera, odolní herci a skvělá koordinace komparzu. Nadprůměrný počin.

Krotitelé duchů (2016)

Do poloviny filmu příjemný remake s dobrým obsazením, který se ale zlomí v hroznou kravinu. Nebýt strašidelných okamžiků pro děti, je to v druhé půlce neobhajitelné.

Robinson Crusoe: Na ostrově zvířátek (2016)

Pěkný, až milý animák o nešikovi, který se dostane na ostrov. Místní zvířátka řeší, jak tuto novotu přijmout a světe div se, nejhorší jsou stejně ty kočky... Doporučuji pro rodinný oddych.

Sandman (2022) (seriál)

Po slibných dvou dílech přijde sešup do bažin nudy a amatérismu. Zklamání, neb záměr a potenciál zde byl. PS: ztvárnění sympózia ďáblů v pekle je počin kroužku střední školy, procházka s filozofováním nudou základní.

Volejte Saulovi - Série 6 (2022) (série)

Změnou v tempu a doplněním hudby se pokazilo, co fungovalo a já se začal trochu nudit, což je k předchozím geniálním pasážím až urážlivé. Nesouhlasím, že se konec povedl a při pokračování bych asi již vynechal.

Mine (2016)

Nebýt dojemného konce, nestál by film snad za řeč.

Šest směšných (2015)

Je to místy hloupoučké, ale taky místy chytře nachystané a je vidět spoustu práce. A když se dobře zasměju, přimhouřím oko nad scénářem. PS: I´m ready, I´m hungry, I´m horny. PS: Mark Twain...