Co ta holka chce (2003)

Je mi jedno aký na to názor máte vy ale mne sa to páčilo. Amanda Bynes bola skvelá, dobre som sa nasmial. Páčilo sa mi to a 1 hviezdičku za to že spadol luster kôli tlieskaniu. Verte či neverte ale musela by to byť iná sila aby ten luster spadol.

Nikdy to nevzdávej! (2004)

Terri (Hilary) bola príliš vtieravá na môj vkus. Počas filmu stále neprichádzam na to či ide o Drama, Komédiu alebo Teenegerský žvást storočia, viem len to že pre Hilary Duff bol toto úspech - Zatiaľ jediný film na ktorý sa dá pozerať a ona v ňom hrá, inak ma jej filmy nikdy neoslovili (Samozrejme okrem Modernej Popolušky :D Christmas Movie ktorý som videl raz za život)

A zase jedna Popelka (2008)

Druhá časť filmovej série Cinderella Story. Prvá časť bola omnoho zaujímavejšia. Ale aj v tejto časti som našiel nejakú iskru. Bavilo ma sa pozerať na Selenu ktorá sa snažila o atmosféru nejakého tušenia že sa okolo nej deje niečo popoluškenského. Malá ale za to celkom zábavná snímka nieje úplne na zahodenie. Finále bolo tak stredne lebo skvelé naozaj nebolo no na odpad tiež nie, najlepšia scéna - Tancovanie pri zrkadle.

Alice (2009) (seriál)

Snímka sa viac - menej zakladá na psychologickom scénari ktorý určite písal človek z hlavou. Myslím tým že nelietal po strane skvelého Tima Burtona a jeho fantasy hororoch ale ani nestál v Bolliwoode a nelízal lízatko. Režisér sa s tým musel geniálne hrať, pretože je to dokonale premyslené, a aj keď mi tam po chvíľkach vadí rytier a jeho humor, dosť krát sa neomrziteľne musím zasmiať, a jeho humor tam vtedy sedí. Humor rytiera - 50 / 50. Ako Alica skvelá Caterina Scorsone. Jej ksicht sa skvelo vyníma na záberoch. Horšie je na tom záver, klasika rozprávky, no však dnes už také niečo za nič nestojí. Možno sa snažili spraviť niečo medzi knihou Alica v krajine zázrakov a Alica za zrkadlom, ale moc mi tam nesedelo že skočila do zrkadla. Mohla spadnúť niekde do kanála ale to by potom nemala zmyseľ ani veta príbehu. Keby však zrkadlo bolo na zemi pekne nenápadne že si ho Alica nemôže všimnúť, tak v pohode môže príbeh pokračovať. Keď som sledoval film, tešil som sa na pád cez dieru ktorý mi v prectavách vyzeral nejak asi ako v Alica v krajine zázrakov od Tima Burtona. Čiže za pád 5 % zo 100 (ŽIAĽ). Ale plakát číslo 1 je skvelý. A klobúčnik super! Skvelý herec, skvelý kostím. Film je dobrý a potroškách sa môže zapáčiť aj milovníkom SCI -FI. A neviete niekto kde môžem film stiahnúť?

7 trpaslíků (2004)

Skvelá komédia v ktorej nechýbajú ani skvelý herci z primitívnymi ksichtami ktoré len tak neomrzia. =D 4 za pár blbostí ktoré sa dali kľudne obísť.

Lovecká sezóna (2006)

Ano je to okopírovaný Shrek ale je to dobrá komédia

Kletba Měsíčního údolí (2008)

Richards je dobrá herečka, spomedzi mladých dievčat asi jedna z najlepších, ak nie najlepšia. Film dokáže utiahnuť, dej je zaujímavý, trocha rozťahaný. Našťastie nič nie je papundeklové, všetko vyzerá reálne, takže je film milou oddychovou večernicou :) Prijemne prekvapilo :)

Sněhurka a lovec (2012)

Mne sa to páči :D Pekná zbierka pekných filmov