Angelika (2013)

Jedna z veci, ktore nikdy nepochopim je, preco niekto citi potrebu natocit este az film, ktry uz bol natoceny (a napriek priemernej kvalite sa stal kvoli istym veciam legendou...). To ma dost ovpyvnilo a este to cele bolo nic moc, trochu nuda, trochu otrava. Takze novodobej Angelike az tak nefandim, aj ked velmi ocenujem, ze de Peyrac bol bradaty!

Riskni to s Polly (2004)

Celkom mile a vtipne. Ale viac nez tri hviezdy, tak to zas nie! :-)

Žena na konci světa (2009) (seriál)

Videla som par casti a bolo to skvele! Reporterka ide po beznom zivote uplne neobycajnych-obycajnych zien, ktore ziju v kulturnych podmienkach uplne exotickych pre Europanov. Je to velmi sympaticky serial s obrovskym srdcom, clovek az oci niekedy otvara, zasmeje sa aj sa zamysli. Super, super.

Happy Feet (2006)

Postavicky prave vyliahnutych tucniacikov su roztomile, inac mi to prislo ako klasicka americka somarina, ktorou cloveka este navyse zahlcuju pred Vianocami kazdy rok.

Mandolína kapitána Corelliho (2001)

Jeden z mojich najsilnejsich literarnych zazitkov bola rovnomenna kniha. Jeden z najslabsich filmovych zazitkov bol tento film. Ciste zufale NIC. Som taka sklamana, ze to ani nebudem rozmienat na drobne.

Nová dcera (2009)

Tento film keby nebol vznikol, tak by sa vobec nic nestalo. Vyse sto minut a nepodarilo sa mu jednoducho chytit dych po cely cas. Nemam nic proti takymto hororo-mysterio-cackam, ale toto bolo fakt strasne slabe.

A dost! (2013)

Tento necakane sympaticky film som prepla z nudy v nedelu dopoludnia uplne nahodou. Na prvy pohlad klise na typ komedialneho milostneho trojuholnika, chlapik ma vsak tak zaujal, ze som pri nom ostala. A urobila som dobre. Bolo to velmi mile a nevtierave, vtipne. Odporucam ako prijemnu jesennu komediu, ale hoci aj po cely rok!

Nejdivočejší Latinská Amerika (2012) (seriál)

To su teda veci! Od zaciatku do konca len cumim s otvorenymi ustami! Velmi zaujimavo a posobivo natocene, uplna supa!

Ledové království (2013)

Mile a pekne, keby som bola dieta, pustam si to kazdy den. Patrim k tym, ktori z animakov asi nikdy nevyrastu a tento bol z tych lepsich. Mozno tam na moj vkys prilis vela spievali, ale inac krasne vymyslene a posobive. Postavicky sympaticke a niektore dialogy boli fakt velmi vtipne. Pekna rozpravka aj pre dospelakov :-).