Země bez zákona (2012)

Slušný jatka, nemělo to kaz až teda na toho pogumovanýho fešáka, to už rejža na můj vkus přiložil pod kotel až mnoho.

E.T. - Mimozemšťan (1982)

V pětaosmdesátém jsem byl jako osmileté ditě na prázdninách v Polsku, kde jsme se dostali na tuhle podívanou do kina v originálním znění a polskýma titulkama. Druhý den jsme šli znovu a rozhodně né kvůli tomu, že neumím polsky:-) Tenkrát bych šel snad i potřetí.

Nevěsta na útěku (1999)

Nechápu, nerozumím. Jo hold Julča s Ríšou udělají kasovní trhák z kdejaký srajdy. Pochopit scénář nemá smysl, to je jak tahat kraviny do kravína.

Partička (2011) (pořad) odpad!

Už jen při televizní upoutávce se mi ježí chlupy. Bože jak já ten vytlačovanej smích v podání Genzera nesnáším!!! Brrrrrrrrrrrrrr.............

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

No co!! Zřejmě slušnej oddíl!! Nářez jak prase, parta nehorázných démonů s festovně náládovanejma flintama. Co víc si přát? Nic, páč vidět ty akční dinosaury na jednom plácku, jak si ze sebe dělaj kozy a přitom všechno kolem sebe kosej, je dechberoucí podívaná, která nemá kaz.

Sexy 40 (2009)

Scénář mizerný a časy, kdy při pohledu na Zetu, by si jeden s prominutím vošukal ruku jsou, už taky dávno pryč. Sorry, ale tohle nemá s komedií nic společného.

Ospalá díra (1999)

Horor???? Sleduji, že zřejmě nejdu s místním proudem, tohle ze mě nemůže dostat víc jak dvě hvězdy! Zajímalo by mě kolik by tenhle rádoby "majstrštyk" dostal procent, kdyby pod tím nebyl podepsaný Tim Burton. Víc by se hodil název, Ospalé nezáživné nic.........bezhlavý jezdec ve mě spíš vyvolával záchvat smíchu, než napětí, které bych očekával od hororu, maskér si mohl ušetřit čas a Walkenovi mohl na krk posadit vykuchanou dýni. Pokud to zde někdo vidí jako pohádku pro dospělé, tak snad. Pro mě slabý odvar toho, co má Burton za sebou.

Occamova břitva (2012) (TV film)

No prosím a pak, že to nejde. Na TV tvorbu velice solidní thriller a značka made in CZ je v mém žebříčku zase o něco výš.

Jmenuji se Sam (2001)

Citové vydírání na druhou, na mě moc nezabralo. Kdyby se Sean Penn postavil na hlavu a odpichoval ušima, tak názor nezměním.

Nájemní vrazi (1995)

Zabiják ze staré školy a s železnou tváří, role přesně pro Slye a zmáknutá na jedničku. Banderas v jedné ze svých nejlepších rolí a Julča k nakousnutí. To už je dost pádnej důvod tomu dát za čtyři. Konec sice trochu roztahanej, ale celkový dojem to určitě nekazí.