Princezna a písař (2014) (TV film)

Ta pohádka se má jmenovat PRINCEZNA A JEDNO VELKÝ HOVNO, neskutečnej mišmaš o ničem a o nikom. Scénář doslova vykuchanej z notoricky známých pohádek. Působí to jak laciná štětka.

Osmy (2014) (TV film)

Výborný, nenásilný film. Trochu jsem se obával, aby v"kalhotech" neuvíznul nějaký ten disident, ale naštěstí děj nezklouznul do stavu režisérova příjmení.

Fair Play (2014)

Hodně slušné, leč reálné dílo. Jen doufám, že cenu za nejlepší film roku nebude předávat Jarmila Kratochvílová ,páč jinak nemilosrdně řadím do odpadu a ještě si notně podráždím dávící ústrojí.

Nedotknutelní (2011)

Totální útok na moje leta vyschlý slzovody, ta trocha patosu si může leda nechat zdát, že na tom má zásluhu. Pač prsty v tom má jednoznačně ten černej pacholek.

Příběh kmotra (2013)

Doporučuji zhlédnout pokaždé, když startuje jakákoliv volební kampaň. Potom možná dojdete tak maximálně k hajzlíku, než k volební urně. Boží mlýny melou, ale bohužel velmi málo a velmi pomalu. Vetchýmu jsem to sežral se vším všudy, klobouk dolů před ním.

Hranaři (2011) odpad!

Velká rána vedle, ale vo parník. Stupidita v každém slovu . Tříska měl jediný štěstí, že celý film držel hubu, pač bych ho musel zařadit na seznam kardinálních vocasů.

Světová válka Z (2013)

Bylo mi jasný, že Brad jen tak nevleze do nějaký fekální sračky, ale malinko jsem váhal. Zombie žánr není moje kafe, ale tady jsem se pobavil a to velmi gut,

Kawasakiho růže (2009)

Tak to je těžkej kus!! Usnout v kině nebyl veliký problém a bohužel se za to ani nestydím. Pardon, ale tenhle kousek patří na čt2, tak ve 23:15 a pokud možno v pondělí.

12 let v řetězech (2013)

V poslední době je veliká móda točit jatka s "Holínkou" v hlavní roli . Celkem slušná podivaná. Nominace proměněna po zásluze.

Probudím se včera (2012)

Vypnout mozek, zapomenout na realitu. To, že je Mádl vošklivej jak půlnoc, by možná vadilo něžným polovičkám ,mě je to naprosto glancprdel. Na konci jsem měl voči, jak kráva před kopcem, páč jsem netušil, že česká produkce umí natočit takhle slušnej a hlavně vtipnej kousek.