(Ne)zadaní (2013)

Nezklamal, pobavil a to tak, že jsem se při některých scénách opravdu nedokázal bránit záchvatu smíchu. Určitě jsou lepší filmy, ale naprostá pohodovka, od níž nelze očekávat o moc víc, než opravdu nabídne :)

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Naštěstí úplně jiný film, než ten první. Naštěstí byl dostatečně dlouhý. Naštěstí prostě skvělej zážitek. Naštěstí jsem se ani chvíli nenudil. Naneštěstí tam bylo tolik krávovin a blbostí, že musím 1* odebrat. :)

Duch nad zlato (2013) (TV film)

S plným žaludkem a novými ponožkami se mi na tuto pohádku koukalo krásně. Nenadchla, ale rozhodně neurazila. A zaslouží sí víc, než 38%, které teď má :)

Zahulíme, uvidíme (2004)

Nezáživné, nudné, nikterak odvážné. Až na pár slibných momentů velký podprůměr.

Thor: Temný svět (2013)

Já šel do kina vypnout mozek, bavit se u bojových scén a třeba se občas zasmát, jako se to povedlo trojce Ironmana. VŠECHNO v tomhle filmu předčilo má očekávání. Ano, je to blbost, ano děj je různě šroubovanej.. NO A CO? :D Bylo to boží! Menší spoiler: a při scéně kdy Thor osvobodil Lokiho jsem fakt brečel smíchy. Ty přeměny podob, následnej únik rozbitou lodí a Lokiho hlášky.. prostě mě to dostalo, 95% Dokonce lepší, než rivalové :D Všem doporučuju.. a ve 3D to musel bejt orgasmickej zážitek :D

Peklo na talíři (2012) (pořad)

Nic novýho aneb to, že jíme sračky a zdraví škodlivý věci, víme všichni. To, že jsme šizeni, taky víme všichni a to, že věci v obchodech jsou kolikrát prošlý, to taky víme všichni. Slavní hodnotitelé, kteří hlásají jak je to U NÁS špatný, patrně nikdy nebyli v zahraničí. Tam je to VĚTŠINOU to samý, akorát v bledě modrým. Jediný překvapení pro mě bylo, že energiťáky nejsou až tak škodlivý, jak jsem se domníval. A čím mě to vyloženě naštvalo, dělali si srandu z mejch oblíbenejch špaget z konzervy, kečupem a sejrem. :)

Katy Perry - Firework (2010) (hudební videoklip)

Moje nejoblíbenější písnička od ní, navíc s klipem, který je o něčem jiném než o ukazování jejích předností (které sice jsou impozantní), ale.. :D prostě paráda.. :)

Katy Perry - Teenage Dream (2010) (hudební videoklip)

Nevím, jak přesně tohle hodnotit. Nejde hodnotit samotný klip, je potřeba do toho započíst i muziku. A muzika se mi líbí. Klip je prostě takovej obyčejnej, aby to vydělalo co nejvíc peněz. A když připočtu tu postelovou scénku, tak nám to dohromady dává 3* :)