• Krátkometrážní

Bobovy burgery (2011) (seriál)

Viděl jsem asi tak čtyři díly, a je to snas ještě bizarnější, než Family guy...

Doodlebug (1997)

Už jsem viděl hromadu tajemných kraťasů, ale toto je bohužel asi nejslabší.

Zakázaná planeta (1956)

Na tehdejší dobu velice zdařilé sci-fi, kde je sci-fi atmosféra dotvářena blikáním, svištěním a bzučením. V dnešní době to vypadá všechno velice úsměvně, ale před téměř 60 lety to mohl byt docela vizuální nářez :-)

Fakjů pane učiteli (2013)

Až na ten místy velmi trapný dabing se jedná o docela pohodovou komedii pro nenáročného diváka. Vůbec nic jsem od toho nečekal a docela jsem se bavil.

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Neřekl bych, že se to úplně nepovedlo, ale je to celé strašně chladné. Navíc postava Harryho Osborna ve filmu vůbec být nemusela, a dopadlo by to skoro stejně.

Divergence (2014)

Nejedná se o žádné originální dílo, ale v dané kategorii filmů to asi patří k tomu lepšímu. Děj je sice místy předvídatelný až hanba, fiktivní svět postrádá logiku a navíc film neobsahuje ani jeden silný moment. Navzdory tomu jsem se ale docela bavil a dobře se na to dívalo. Nikdy nepotřebuju vidět následující tři díly.

Úsvit planety opic (2014)

Opět vizuálně skvělé, ale je to asi to jediné, co si to ze Zrození vzalo. Vykreslení postav nulové a kolem dějové linky je až moc zbytečné omáčky. Ceaser půlku filmu spíkuje jak najatý, zbytek filmu látá slovíčka jak školák, takže nechápu, co ti tři scénáristé dělali, když to psali. Pro mě docela velké zklamání, nemusím to nikdy vidět znovu.

Podfukáři (2013)

Ten film je absolutní nesmysl, větší koko*inu jsem dlouho neviděl.