Rychle a zběsile 5 (2011)

Vyborný filmeček u kterého jsem byl štastný že se na něj dívám na 100% moc věcí se o tom nedá napsat ani vytknout zapadl do této nadprůměrné série, škoda že už tam nejsou taková super auta jak předtím ale jinak perfektní.

Denní světlo (1996)

Běžte někam s 56% de*****é, jak můžete dát takému filmu jenom 2 hvězdy nepochopím logiku některých uživatelů kdy nějakým totalním kravovinám navalí 5* a tady vyzvrací 2 * tenhle film si zasloužíl minimálně 80%, měl příběch měl atmosféru hrála tam filmová LEGENDA co víc chcete !!!!!!????????

Návrat do budoucnosti (1985)

Docela nadprůměrný film, když vememe v potaz, že v téhlete době se točili opravdové Scifi Esa céle filmové historia. Film měl dobrou návaznost i zápletku, u celého film jsem se mimořádně bavil a ani minutu jsem se nenudil a nezapochyboval jsem o to, že to není povedený snímek, jedině konec by mě zklamal, kdyby to nemělo pokračování, ale naštěstí má a máme se na co těšit, moje hodnoceni je tak 4 a půl hvězdy, opravdu se omlouvám, ale 5 dát nemůžu ale jinak dobrý. :D

Jedna mezi oči (2012)

Poměrně vydařené dílo s jistými otazníky, ale celkový pohled na film nebyl až tak špatný téměř dobrý jediná věc která mi vadila byl ne zrovna ukecaný parták slye "neznamý asiat" který mi chvilkami fakt pyl krev a dost mě likvidoval. Ale jinak Sly prefektní a celkový pohled se povedl, ale pořad si myslím, že Last Stand od Arnieho byl lepší a povedenější jinak gut.

Terminator Salvation (2009)

Zase bych nebyl k tomuto film tak skeptický jen, protože tam není arnie a nenatáčí to Cameron, tenhle film dal šanci jiným top hercům, kteří si chcoou zahrát ve vysoce postaveném a sledovaném filmu, a tu jednu hvězdu by každý zvás mohl přidat, je už kvůli toho, že to je pokračování bezpochyby nejpředčasovější série světa.... :-!!!!!!!!!!!!!!!!!

Věc (1982)

Nadherný sci-fi kousek s Antarktidy, který svým gigantickým obdobným stylem akce nezaslepil ani ty největčí odpůrce tohoto nezrovna starého žánru. Nevím, a ani nechci vedět jak moc tehle ten film čerpal na filmu Vetřelec (1) rok (1979) myslím, ale zdá se mi, že tenhle film skrývá více otázek a více okamžiků kdy se nad tím dějem zamyslíte, tím nechci říct, že vetřelec je bezmyšlenkovitá blbost, ale tohle je zkrátka novější a tím padem byly odstraněny nedostatky, ktere tenhle žánr před rokem 1980 zobrazoval.

Hanebný pancharti (2009)

Super nacistická tarantinova povedená videohra která zadefinovala tento žanr nacistických vyvraždovaček, tenhle komentář je zvlaštní v tom že si říkate co to melu :DD právě o tomhle je ten film, ale Waltz a jeho dokonalý schopný a výřečným vnítřek všechno zachránil jsem spokojený s Hitlerem a jeho zahráním a nacisti byly taky směšní možná ješte vic než komunisti nebo rasisti :DDD . Ok tak to je všechno a stahujte a nekupujte !! :D

Nespoutaný Django (2012)

Totalně skvělá práce Tarantina se už tradičně skvělým DiCapriem, který si tentokrat vychutnal roli pravého westernového zaporáka a musím uznat, že se s tím porovnal skvělé jeho charisma nezná mezí, ale dost řečí o DiCapriovi. Celý film se nesl ve skvělé atmosféře a duchu, myslel jsem si, že ve 21. stoletím se nedají točit westerny, zatím to tak aji bylo, ale tenhle uchvatný snímek všchno zmenil, hodněkrát po shlédnutí jsem měl chuť to porovnávát s Pulp Fiction, ne kvůli žánru ale už jen kvůli tomu, že ten styl točení filmů je identický, Pulp fiction je srdeční zaležitost, ale tento westernový skvost se mu minimálně vyrovná, jsem štastný, že jsem se tentokrát nechal zlákat a zašel si do kina, tento filmový gigant mě přesvědčil, že tato doba není až tak marná a dají se točit super westerny i současnosti....... PALEC NAHORU

Texaský masakr motorovou pilou (2003)

Tak a máme tady remake jedné z nejlepších horrorových sérií s legendárním vrahem 'Leatherface' a nedá se o hodnocení ani chvilku váhat, takhle má vypadat remake. Povedlo se to nadmíru skvěle a mám chuť na přídavek !