Děti Anakondy (2008) (TV film)

Nevím tato seríe klesá a klesá nevím, jestli ma na to vliv, že tenokrát do toho zasáhlo rumusko více, nebo co, prostě už mě to nebáví je to nuda,,,,,,,

Pach krve 5: Krvavý masakr (2012)

Klidně si na to nadávejte jak nadávate ale to, že to je moderní classica tomu nevemete, je to ukázka horrorové dílny dněšní dílny, tento díl je vzkutku zajímavý přitom ze začátku jsem si myslel že to de od 10 k 5 ale ten průběh mě přisvědčil k 5* docela pěkný film uzavřel zatím 5 dilnou sérii doufám že bude 6 mam chut.......

V zemi krve a medu (2011)

Tento film jsem viděl v originále a stál těžce zanic ani dabing by to nespravil prostě nuda na kterou se nevyplatí dívat.

Pach krve 2: Cesta nikam (2007)

2. díl s pětidílové série se povedl asi nejvíce, tento žanr miluju :hixploitation říznutý slashererem asi nějak tak by to mělo vždy vypadat plno filmů by si mohlo vzít inspiraci, zajímavé je , že tento film je nový horror a ty věčinou nestojí za nic ale tady tomu bylo dost jiné. Docela fajn film doporučuju.

Pach krve (2003)

Docela nadprůměrný snímek který se vyznačuje napětím a brutalitou. Konec mě docela potěšil, nečekal jsem ho takový, 1. díl s 5 dílo serie wrongturn nezklamal, ten kdo tomu pak dá jen jendu * je totální inbecil, protože tenhle film je o tom pochopit to jako oddechovku, ne napatě sledovat a všímat si všech nedostatků ktomu sou určené jiné filmy.... !?

Spartakus (2010) (seriál)

Tradičně dobře provedený a skvělé postavený seriál se Spartakusem z tohohle snímku dýcha historie až se pomalu kolem mě objevují meče a všechno mě vtahuje do děje. tenhle snímkovitý pořad stojí za to vidět nebudu přehánět ale jedná se o průměrný pořad v této nadpůměrné kategorii kterou vytvořili dějiny.

Houbičky (2007)

Tento snímek je zajímavý už jenom tím že se natočil v těchto rozporuplných zemích, které nemají ani minimální filmařskou praxi až na UK. Některé ovšem scény mi přišly hodně prvoplánové, například scéna ve stanu a pak jak trefili tu srnu, nesnáším totiž násilí na zvířatech!!! Snímek se hlavně nese v duchu oslav, které náší hrdinové neoslaví zrovna křesťansky. Objevil se na scéně totiž sadistický černý bratr který vypadal tak hrozivě až jsem se z toho v sále pozvracel.

Jatka (2007)

Pakistánské dílo z dílny Omara Khana, toto velice nadějného a talentovaného režiséra současnosti. Tento film je prostříhaný nehorazným, ale zdařilým způsobem. Ze začátku byla atmosféra docela hutná ale v průběhu stopáže přidala na objemu ne jenom islámská bůrka. Zombií toď bylo dosti dobré a povedené, byly prudce nerealističtí ale v pakistáně je všechno možné až na to že snímek je svým zpuůsobem nepakistánský, protože jsem viděl prvky afghánské kinematografie říznuté bangladéšem. Jak nevkusné !!!

Fresh Prince (1990) (seriál)

Tohle dílo bych nazval snímkem s velkým S. Vydařenost je na vysoké urovní v rámci subžanru, těším se na nové díly. Prostředí AMERICKÉHO Bel Air bylo znamenitě natočeno a vystihlo danou atmosféru této městské čtvrti. Úvodní znělka patří mezi ty nejlepší rapperské songy, které jsem kdy slyšel, a to jsem teda slyšel dost málo, Nechápu jak někdo tomuhle brilatnímu sérošu může dát jen jednu hvězdu a nééé aspoň dvě. Styď te se vy intelektuálové bez filmařského fkusu !!!!

Jugeulrae salrae (2003) odpad!

??????????????????????? co to je za blbost????? viděl jsem to pouze jednou v nějake zahranicni televizi a nerozim tomu blbost!!!!!!!!!!!!