Moucha (1986)

No, co k tomu napsat?? Určitě mě to překvapilo, tohle jsem nečekal, je to jedinečný nápad, úžasné zpracování( na to že to je rok 1986), no jsem spokojen s tímhle filmem. Tenhle nápad se od té doby ještě ani jednou nezopakoval, což mluví samo za vše nikdo se do téhle složité myšlenky nechce pouštět, ale možná bych si dal novější verzi třeba i s jiným zvířatem.

Kmotr (1972)

Pět hvězd, jinak to totiž ani nejde.

Očista (2013)

Docela zajimavý nápad, jak snižit nezaměstnanost, kriminalitu a zlepšit ekonomiku státu, ale ta očista funguje jen na tom, že během té noci se vybijou bezdomovci a nezaměstnaní a pak samozřejmně, že stát pude ku předu, ale i tak zajimavá představa, ale ted k filmu. Film měl atmosféru, nápad a byl založen na dobrém nápadu, plno věcí se mi líbily například ty masky vypadaly naprosto úžasně a o dost to zlepšilo atmosféru filmu.

Světová válka Z (2013)

No, nebýt tam Brad Pitt tak myslím, že bych o tom filmu ani nevěděl a, když už bych se náhodou o něm dozvěděl, tak bych tam 100% nešel do kina, no takže jsem tam šel vlastně kvůli Pitta a nelituju, kvalitní příběh, sice jsem tam měl nejastnosti, s tou vakcínou, a nebyly tam zodpovězené nějaké duležité otázky, ale vesměs to působili dobrým zombie filmem, který si v kině dost užijete.

Hostel II (2007)

Zdá se, že někteří tady by ste celkově měli vynechat tento druh filmů...... Jestli to tu má jen 35 % což má, tak to je dost špatné s některýma uživatelema jo a abych nezapoměl, zobrazení slovenska je uplně stejné jako tu je akorát, že mi jsme na to zvyklý, ale američané ne !!

12 opic (1995)

No nebýt geniálního hereckého výkonu Pitta a Willise myslím si, že bych další nějaké hvězdy ubral, u tohohle filmu nechápu jak to může mít 87% celý film jsem čekal až se začlením do děje, ale to se bohužel nestalo, jak začly běžet poslední titulky, už se nedalo s tím nic udělat, můj pohled na film zůstal jaký byl během skoro celého filmu : bez základní myšlenky a bez nějakého náznaku na film který se u mě zapíše 5* písmem.

Iron Man 3 (2013)

Tak jasně je to docela velká změna, když vemem v potaz díl číslo 2, který se mi do mojeho srdce nějak více nezařízl. V tomto díle a vlastně už v celé serii Iron Mana obdivuju hlavního herce Roberta Downeyho, který hraje fakt nad své možnosti mýslím si, že bez něj by sme byly ochuzeni o mnoho dobrých hlášek a vtipů v celé serii, film se mi líbíl, a nemám co tomu moc vytýkat maximálně to, že je to vlastně pořád to sáme, ale to se dá očekavat že ?

Rychle a zběsile: Tokijská jízda (2006)

No popravde jsem od toho cekal o mnoho víc vůbec mě to nesebralo jako předchozí díly a bylo to někdy fakt smíchů, jednu hvězdičku přidávám za některé herecké výkony které se opravdu některým povedli jinak je to podlemě podprůměrná část téhle série kterou si mohli tvůrci odpustit :-) ....