B*A*T*M*A*N (2011) (amatérský film) odpad!

??? vážně???Kde to kurva vzalo ty dvě procenta?

Warrior (2011)

Skvělej film, kterej zvedají především kvalitní herecké výkony, skvělý bojový scény (Tom Hardy cestuje do top10) a celkem zajímavej, i když trochu ohranej a kvalitní scénář. Jenomže. Celkový dojem z filmu mi kazila ohromná chyba tvůrců, kteří (nevím nad čím zrovna přemýšleli) všechno zesrali ihned od začátku, když dávali do kupy trailer. To by se nemělo dít. Dát vědět konec filmu hned v prvních minutách traileru nebo ho napsat do obsahu, to není dobrý. Nevím jak ostatním, ale mě to celkovej dojem z filmu trochu kazilo. Škoda. Ale jestli to byl záměr??? Težko říct. Kdyby o sobě bratři zjistily, až pár minut před koncem, byl by film ned o několik tříd víš a já nemusel kvůli tomuhle ubírat jednu hvězdu. Tah na bránu to mělo.

Šéfové na zabití (2011)

Jsem divnej, když by mi nevadilo pracovat pod Jennifer Aniston?? Charlie day je hold jinačí:) V každém případě se jedná o komedii, která toho ze sebe mohla výmáčknou daleko víc. S tímto nápadem ano. Takhle to zůstane navždy v propadlišti, průměrných komedií.

Lidice (2011)

V porovnání s nedávným českým filmem Habermanův mlým mi přijdou Lidice o třídu níž, což je ohromná škoda. Přece jen je příběh Lidic opravdu zajímavějším tématem, než spousta dalších válečných filmů. Potenciál to mělo, ale zatím to zde nevyšlo. Snad příště.

Přežít svůj život (2010)

Zajímavý, chvílema vtipný, chvílema ještě zajímavější a zároveň lehce nevhodný a za každou cenu originální. To je prostě Jan Švankmajer. Příští projekce bude nejspíš se snářem, vzhledem k tomu, že mi malinko věcí unikalo a já nepochopil jejich význam, ale věřím, že snář by byl vhod. Prostě Švankmajer. Nic víc nic míň. A scéna se souloží ´´psa´´ a psa. Těžko říct, co se režisérovi honí v hlavě.

Půlnoční vlak (2008) odpad!

Neviděno celé, ale k těch 35 minut mi k mému hodnocení naprosto stačí. Vinnie jako zabiják budiž, ,ale že dokáže paličkou na maso ustřelit celou palici??

Stáhni mě do pekla (2009)

Za žádnejch okolností neserte cikáni, nebo vás zaklejou a donutí tehnle film zkouknout až do konce. super.

Clerks 2: Muži za pultem (2006)

Znásilnění osla, kouření trávy a skorou ploužák na metalovou píšničku. K tomu shrnutí pána prstenů do 30ti sekund a hafo nesmyslnejch a ujetejch dialogů. Co víc si přát na vyplnění čtvrtečního večera.

Vřískot 4 (2011) odpad!

nooo.. Zajímavé. Kde začít?? Dalo by se to shrnout pouze jedním slovem začínajícím na es a končícím písmeny er á čé ká a znova á. Ale to by bylo moc jednoduchý. Začneme pěkně popořadě. Co to mělo být? Začátek a hned trojitá dávka lidí koukající v televizy na další lidi koukající na další televizy?WTF??? To bylo vážně divný a člověk by čekal od Cravena přece jen větší sousto. Ten pán by měl jít do důchodu a filmy nechat na jiných. Vrah je pořád stejně neschopnej, příběh filmu předvídatelnej, gale pořád stejná kráva a šerif, pořád stejnej trouba, kterej sotva se připlete do jeho první akce, tak už hned leží omráčenej na zemi. Nehledě na to, že překombinované rádoby lekání mě už trochu sralo. Za každým druhým zvukem se někdo pekelně vylekal. Asi aby ném navodil strašidelnou atmosféru. ŮŮŮŮŮŮ celej se třesu. A to nepíšu o příšerném řízení filmovými pravidla, klišé a podobných ptákovinách, které doprovázejí celých 111 minut filmu a o naprosto odpadním konci. Jedinej plus byla Hayden Panettiere.

Zrození Planety opic (2011)

Sice si pravděpodobně pár let na podobně nadupaný zvířátka počkáme, ale i tak je Wyattova planeta opic, brána o něco více reálně a ne tak přehnaně jako díly doposud, jenž sem měl možnost vidět. Opice byli fajn, efekty zajímavé a to, že Caesar mluvil minimálně bylo jen a jen dobře. Sice kdyby držel hubu uplně, bylo by asi líp, ale dá se to přežít. Prostě takový milý překvapení.