Smrtící parazit (2009)

Na taký nízky rozpočet a lacné spracovanie to dopadlo viac než dobre. Nudiť sa určite nebudete.

Očista: Anarchie (2014)

Priemerný akčný film, ktorý obsahuje všetko čo musí mať. Akciu, jednoduchý dej a primeranú atmosféru. Príjemná oddychovka.

Predátor (1987)

Prvotriedny kultový akčný trhák z 80tych rokov. Komando zložené z týpkov výhradne nad 110kg (okrem "Poncha"). Kult môjho detstva na ktorý ešte aj dnes zýram z otvorenými ústami hocikedy.

Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

Dlhé roky som nechával hodnotenie na veľmi silnej 4-ke. Ale po poslednom pozretí musím jednoducho zvýšiť na 5. Samozrejme to nie je T:2 pretože taký film sa už nikdy v živote nenatočí. Je to niečom celkom iné ako Cameronovské časti, treba tento počin brať ľahšie a z väčším nadhľadom. Hlavnými pozitívami sú primeraná dĺžka filmu, skvelá akcia, ľahký humor ktorý sme v predošlých ponurých a "vážnych" častiach nenašli. Je to nesmierna zábava, relax a "full" popcorňák ktorý sa dá zhliadnuť aj viackrát a vždy budete mať také isté nadšenie ako keď ste to videli prvýkrát.

Temné nebe (2013)

Skvelá atmosféra ktorá mrazí od začiatku, mierna bolesť v kolenách a pocit úzkosti. Toto všetko ponúka tento nadpriemerný film. Vynikajúco som sa bavil. Takže úplná spokojnosť.

Pár nenormálních aktivit (2013)

Už Scary Movie 5 nestálo za veľa ale predsa to bolo o level lepšie. Pár dobrých scén to nemôže vytiahnuť na viac ako dva.

Vražedná hra (2012)

Chcelo sa to hrať no novodobý Á-čkový thriller na ktorý samozrejme nemá. Ale celkom to ušlo, pár slabších miest ale akcia celkom ušla a občas miestami to aj vtiahlo do deja. Tretiu hviezdu som dal za záverečnú scénu dopadu na auto bolo to originálne a veľmi dobre spravené. Taký priemer

Pravidla boje (2004)

Dal by som aj 4 ale predsa to má B-čkové zpracovanie. Ale je to veľmi dobre B-čko. Val Kilmer to kvalitne ťahá, dej vťahuje diváka do seba len je zas vidieť nižší rozpočet ktorý je ale maximálne využitý.