Everest (2015)

Skvelá atmosféra, veľmi realistické herecké výkony a k tomu aj neľudské podmienky. Oceňujem reálnosť správania postáv. Napätie síce nie je nervy drásajúce, ale je ťahané stále na jednej úrovni. Ako mínus by som pokladal veľmi nevyužité charaktery. Mám na mysli Henderson-a, Gyllenhaal-a, Knightley-ovú. Určite jeden z najlepších filmov z horolezeckou tematikou.

K2 (1991)

Pre mňa moc nerealistické a chýbala mi aj tam tá brutálnosť podmienok nad 8000 metrov. V skutočnosti nad 8000 metrov človek ledva unesie sám seba a to aj z kyslíkovou maskou a nie ešte vláči zo sebou svojho 90-kilového kamaráta.

Krvavé zúčtování (2013)

Veľmi príjemný krimi thriller. Ktorý má síce jednoduchý ale o to viac sledovateľný dej a zápletku. Billy Zane, Vinnie Jones, Robert Davi sú B-čkárskými ikonami takže ich prítomnosť taktiež poteší.

Lidská stonožka (2009)

Nehodnotiteľný film, chorý výmysel ktorému musím uznať originalitu a nápad. Dieter Laser? Herca s väčším psychopatizmom na tvári by sa ani vyrobiť nedalo. Odpad mu nemôžem dať už len kvôli nápadu ale v inom prípade by si to práve zato zaslúžilo hodnotenie odpad. Presné kategória tohto filmu sa nazýva CHORÝ FILM

Bájní tvorové: Dračí hrobka (2013)

Veľmi slabé a nudné. Taký film o ničom. Adkins sa stal novodobým B-čkárom. Je zaňho škoda, mal v sebe veľký potenciál čo sa týka bojových scén, ale to jeho herecké nadanie no katastrofa.

Bílá horečka (2013)

Lacné spracovanie je vidieť ale tak isto aj snahu. Hodnotím vrámci B-čkového žánru. Postava Randyho Couture potešila a dobre ju aj zahral. Záverečná prestrelka slušná.

Robocop (2014)

na originál to nemá ani zďaleka

In the Blood (2014)

B-čkové spracovanie ktoré je veľmi dobre natočené. Veľa akcie, bitiek, krvi a hlavne sexi hlavná hrdinka. Dalo sa!

Fantastická čtyřka (2015)

Už prvé dva nestáli za nič, ale toto nedosahuje ani polovicu kvality predošlých dvoch katastrof. Jedna hviezda len za efekty