Plnou parou vzad! (2002)

Pohodová komedie na nedělní odpoledne. Zaslouží si 3 hvězdy.

Vrána: Město andělů (1996)

Některé záběry mají fakt styl, navíc i po 16. letech působí film svěže. Vincent Perez svou roli zahrál výborně. Hlavně nesrovnávejte tento film s jedničkou, protože tento snímek má úplně jiný přístup k budování atmosféry, navíc už není tak gothický, je spíše punkový. Za tuhle punkovou vránu dávám 4 hvězdy. Dal bych i 5, ale za záporáka a členy gangu,1 hvězdu srážím.

Vrána (1994)

Tohle má fakt styl! Krásná ponurá atmosféra, výborná hudba a pekelně dobrej Brandon Lee. Z některých záběru se moje estetická duše tetelila blahem. Hlavně ty přelety vrány byly skvěle vychytaný. Gothic Thriller za 5 hvězd.

Pomsta (1990)

Cením si filmů bez happyendu. Jsem rád, že takto film skončil, tím převyšuje většinu podobně ražených filmů. Navíc musím vyzdvihnout Anthonyho, který byl opravdu skvělý mafiánský boss. Kevin byl celkem dobrý, stejně jako Madeleine. Hudba byla výborná, též i režie a kamera, díky tomu je i po letech tento film dobře koukatelný. Dal bych plný počet, ale díky podivnostem ve scénáři, jedna za všechny: (na začátku Jay tvrdí, že umí španělsky a ke konci filmu musí mít překladatele), dávám 4 slabší hvězdy.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Seriál, který stárne spolu se mnou, je to nejlepší kreslený seriál všech dob. Dávám 5 ultimátních hvězd.

Monty Pythonův létající cirkus (1969) (seriál)

Tenhle typ humoru skutečně můžu, nejlepší scénky a skeče, které jsem kdy viděl. Prostě bomba, 5 hvězd.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Kultovní sitcom se skvělým britským humorem. Je to snad nejlepší sitcom, který kdy spatřil světlo světa. Dávám 5 Rimmerovských hvězd.

Zdivočelá země (1997) (seriál)

Toto je rozhodně nejlepší český seriál, který vznikl pro roce 89. Dejdar v něm překonal sám sebe a dokázal, že je Herec s velkým H. Silných 5 hvězd.

S tebou mě baví svět (1982) odpad!

Nechápu, jak se tento naprosto nudný a trapně podlejzavý film, mohl zasloužit o titul nejlepší české komedie. Poledňáková nemá dobré filmy a ani tento není výjimkou. Hrůza hrůz!

Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)

Tohle je nejlepší česká komedie všech dob! Skvělé herecké obsazení v čele s vynikajícím Sobotou a cimrmanovský humor, nemají chybu. Viděno snad 50x a pořád mě to baví. Tohle je zkrátka kultovní komedie. Jasných 5 hvězd.