Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

Čím více mi na věku přibývá a čím zralejší je tento film, je mi stále mnohem bližší a zábavnější. Dřív se mě zdál hodně ubohý (až moc ubohý), ale teď se po celý film musím smát. Sprostá slova zde prostě mají své místo!

Má kamera a já (2002)

Film mě chytnul už od začátku, protože jsem nevěděl co od tohoto filmu očekávat. Velmi mě překvapilo jak byl zajímavý a originální námět zpracován a myslím že byl i podle mého gusta. I když spoustě lidem se to nelíbí že je to k uzoufání nudné, tak mají pravdu. V některých částech jsem se opravdu nudil. Ale jinak mě celkově tento film mile překvapil a jsem rád že jsem něco takového zvláštního mohl vidět..

Seber prachy a zmiz (1969)

Výborný film Allena s Allenem :-) Musel jsem se smát celou dobu, někdy jsem zvážněl protože mi toho zlodějíčka muselo být líto. Velmi dobře jsem se bavil. A prostřihy maskované maminky a maskovaného tatínka nemají chybu! :-)

Bláznivá školka (2003)

Jako oddychovka to vůbec nebylo špatné. Skvěle jsem se bavil a o tom to přeci je! Murphy mi nějak nevadil, viděl jsem ho v horších shitech. Tohle je koukatelné..

Bláznivá střela (1988)

Nikdy nepochopím, jak se tahle kravina vůbec mohla natočit. Něco tak geniálního a zábavného se dlouho nevidí. Moje nejoblíběnější komedie s Nielsenem v té nejlepší formě..

Good bye, Lenin! (2003)

Melancholie, taková ta divná nálada - to mě provázelo celým filmem. A protože jsem melancholik, tak mě tento film opravdu okouzlil. Největším tahákem jsou silné scény a krásná hudba Yanna Tiersena. Český dabing se mě zdá nedotáhnutý, ale originál je nejspíš originál.. Pokud jste takoví jako tento film, určitě ho oceníte pěti hvězdami..

Kytice (2000)

Tento film je prostě obrazová orgie! Náš nejlepší kameraman současnosti F.A.Brabec natočil velkou klasiku, kterou se mu povedlo dokonale obrazově ztvárnit.. Scénář a další věci mírně pokulhávají, ale ten hudební a obrazový zážitek je fantastický. Vodník a hudba Jiráska je nej z tohoto filmu.. Těším se na ,,Máj" :-)

Plán 9 (1959)

Naivní, hloupé, strašně natočené, ale přesto zábavné! Herci nehrají, scénář nepřipomíná scénář a je plný příšerných žvástů, kamera ještě docela ujde, ale všechno je to jinak opravdu děs běs. V tomto filmu nalezneme tolik nechtěných humorných situací (den a noc, den a noc ...) a "převratných" filmových triků, které vás svou dokonalostí rozpláčí. Dvojník Bely Lugosiho byl opravdu zážitek, stejně jako božský Tor, který to umí s policajty pěkně roztočit. Tohle je solidní odpad, ale já dávám tři hvězdy za tu skvělou zábavu, což tento film splňuje. Asi nejlepší film mistra Edwarda D. Wooda.