Marťan (2015)

Po přečtení stejnojmenné knihy, jsem se rozhodl zjistit, jestli autor nenapsal, něco jako pokračování, případně nějakou další knihu. Při tomto svém hledání jsem rovněž narazil na informaci, že se natáčí film, takže jsem se na něj zbývajícího půl roku těšil. Měl jsem trochu strach z Matta Damona v hlavní roli, protože mi moc neseděl do představy o hlavním hrdinovi, ale nakonec jsem byl příjemně překvapen. Film je to opravdu povedený a překvapilo mně i to jak moc se knihy drží (Odhaduju takových 75%). Zůstal zachován černý humor a styl deníků Marka Watneyho. Překvapením pro mně bylo také obsazení Seana Beana, jelikož v knize nikdo nezemřel, takže to byl první film, kde jsem ho viděl přežít až do konce. Na závěr bych asi řekl, že se mi tento film opravdu hodně líbil, ale knížka je jako většinou lepší :)

Ulice (2005) (seriál)

Ze začátku celkem obstojný seriál, ale s novými díly je to katastrofa. Rovnováha mezi tím jsou 2 hvězdičky.

Televizní noviny (1994) (pořad) odpad!

Černá kronika, bulvární zpravodajství a vše podřadné co hledáte najdete zde. Nad sedmiminutovou reportáží, o babičce uvězněné pod kořenem, mi neustále zůstává rozum stát... Navíc ještě teď si pamatuju, jak asi měsíc, byla uprostřed těchto "televizních novin" pětiminutová reklama :D

Master & Commander: Odvrácená strana světa (2003)

Hodně zajímavý film na téma knih Patricka O'Briana. Líbí se mi, že dokázali spojit několik románů, do takto působivého filmu. Russel Crowe a Paul Bettany hrajou své role výborně a přímo v nich vidím postavy z knih.

Pokémon (1997) (seriál)

Možná nepatřím k náročenému publiku, ale tento seriál se mi jak sem byl malý hodně líbil. Teď už mi hodně věcí přijde pořádně trapné a nudné a nemůžu říct že by mně to bavil jako předtím. I přesto v mých dětských letech to byla úžasná podívaná. Když sem jednou zapnul televizi a viděl kouzelnou školku tak sem nechápal, jak se někdo může dívat na pohádku typu kluci z květináčů, či jak se to "tititi mititi květina" jmenovalo. Tři hvězdičky za krásné chvíle které sem jako dítě u tohoto seriálu strávil.

Bitevní loď (2012)

Vesmírné lodě jsou celkem pěkně udělané, stejně tak technologie mimozemšťanů a mimozemšťané. Co se týče efektů je to celkem přeplácané. Inteligence mimozemšťanů mi přijde jako Call of Duty na nejlehčí obtížnost. A to že na 70 let staré lodi jsou plné prachové slože a munice radši nebudu komentovat....

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Výborný animák. Jako malé dítě sem u toho vysedával pořád dokola. :D