Bite (2015)

V podstatě remake Mouchy, bez vědce a teleportů. Na čtyři hvězdy to ale není, v závěru jsem začal klimbat

Cena za slávu (2014)

Zpočátku slušné psychologické drama, později spíše hororový slasher

V srdci moře (2015)

Výborný historický film dle skutečné události, Krásné mořské dálavy, a v nich nebozí vorvani, jenž byli ve své době hojně loveni kvůli strategické surovině - spermacetovém oleji

New Kids Turbo (2010)

Připadal jsem si, jako když koukám na partičku čmoudů z Chánova. Akorát v bílém provedení, s osmdesátkovým outlookem, a taky debilní holandštinou. Zasmál jsem se nahlas jen během cca dvacetisekundového záběru na toho největšího černovlasého kreténa v jeho bytě plném marihuany. Zbytek bylo už jen mírné pousmávání (přiznávám, byl jsem střízlivý)

Odyssea (1992) (seriál)

Pustil jsem si znělku na youtube a hned jsem věděl která bije.. jako osmiletej smrad jsem tatíkovi vytáhl ze skříně vínové sako, vyrobil si na něj výložky a všemožné insignie, aby to vypadalo jako ta "dospělácká" uniforma dětí ze seriálu, a pak jsem se jako king natřásal před zrcadlem))

Marťan (2015)

Tak mi to nedalo, a pustil jsem si to asi po dvou měsících znovu, jestli jsem třeba jen nebyl ve špatném rozpoložení, protože vesmírné sci-fi mám vůbec nejraději..Tentokrát jsem využil cca devítigigovou full HD verzi, takže martskou CGI krajinu jsem si skutečně vychutnal, nicméně hodnocení ponechám na průměru..nevím..něco mi tam chybělo..třeba mohl astronaut během své cesty roverem najít nějakou Noachianskou fosílii :) Zkrátka jakési neobvyklé zpestření

Dárce (2014)

Dal bych tomu možná i trojku, ale ten závěr byl katastrofální. Takže synek /SPOILER/ skočí na motorce z útesu s kojencem v ruce, následně bloudí přes pouště, lesy a hory, přičemž mimino pochopitelně vůbec nepotřebuje nakrmit, a celé ty útrapy v pohodě zvládne. Najednou v zasněžené zemi nikoho objeví na kopci sáňky a projede s nimi jakýsi energetický štít, díky čemuž se celé kolonii, žijíci na stolové hoře, rázem "odblokují" mozky a vrátí emoce. Pod kopečkem pochopitelně čistě náhodou stojí jakási vánoční chaloupka, kde se synek i s kojencem budou moci zahřát a zachránit..a bum - závěrečné titulky. Tak to´s posjal, režisére :O

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Celkem jsem se bavil, ale jen do doby, kdy došlo na klasickou "epic battle" s monstrem v závěru filmu. Jak se tam za doprovodu CGI efektů mlátí, létají, a vybuchují, tak vždy začnu poklimbávat. Trochu pobavila sekvence se supermanovo záchranou kabiny s kosmonauty z vybuchující ruské nosné rakety. Dokážu si představit ten výtlem v ruských kinech, obzvlášť když se momentálně američtí astronauti bez těchto raket do vesmíru nedostanou))