Čtvrtá hvězda (2014) (seriál)

Čistě náhodou jsem to objevil na youtube.. kvalitní freak show)) Prušinovský je momentálně nejlepší český režisér

Horem pádem (2004)

Geniální film, přičemž je to paradoxně práce dobroserů.. od samotného režiséra, až po Vašáryovou nebo Macháčka

Jackass: Děda Mizera (2013)

Projekt Jackass mě nikdy příliš nebral, ale v tomto případě musím udělat výjímku, jelikož jsem se dlouho u žádné komedie takto nezasmál:) Především u scény s rybářem na golfovém hřišti, scénu v černošském klubu, nebo tu s malými holčičkami na soutěži..opravdu výborná práce)))

RYTMUS sídliskový sen (2015)

Nejvíc mě u čmoudů fascinuje ten jejich povrchní materialismus a obliba kýčovitých pozlátek. Každý čmoud, jenž přijde nějakým nedopatřením k penězům, ať už zlodějinou, či hňup-hopem, si musí ihned pořídit půlkilový zlatý řetěz na krk a společně se svým přebujelým egem se pasovat do role cikánského místokrále. Řiťhnus je ukázkovým příkladem tohoto cikánského pozérství a hlouposti

Kung Fury (2015)

Prvních deset minut ještě přetrvával WTF moment, ale po "teleportaci" se z toho stala nudná krávovina. A to jsem dítě devadesátek, které přetáčelo všechny ty robocopy, terminátory, predátory a jiné tory snad tisíckrát na polorozbitém rodinném VHS, kde nefungovalo speed review

Hannah Montana (2006) (seriál) odpad!

V Emerice megahit, u nás podprůměrná sračka v černých číslech. Máme rozum.

Vetřelec: Vzkříšení (1997)

Většina lidí tak trochu stádovitě tvrdí, že jde o nejhorší díl z celé ságy, já si to ale nemyslím

Comeback (2008) (seriál) odpad!

Těm křečovitým vtípkům jsem se nesmál ani v době, kdy o tom většina tvrdila, že je to "cool"

Gympl s (r)učením omezeným (2012) (seriál)

Další sračkoidní projekt, kam pražská jElita odklidila svou zlatou mládež z DAMU

Deníky červených střevíčků (1992) (seriál)

Mé vůbec první seznámení s erotikou v raných devadesátkách)) Dodnes si pamatuji scénu, kde zahradník na zámečku žužlá kozu nějaké mladé hraběnce a říká; "Ještě to druhé, aby nežárlilo" ))