• Rodinný

Kukačky - Epizoda 1 (2021) (epizoda)

Scénář se prozatím zdá být dobrý. Po shlédnutí prvního dílu se mi bohužel nezdá věrohodné chování hlavních postav (třeba se v dalších dílech zlepší). Co bych považoval za velkou chybu je “přidělení” chlapců k biologickým rodičům, protože toto rozdělení chlapců k rodičům podle filmu typově vůbec neodpovídá a mělo by být přesně obrácené.

Armáda temnot (1992)

Sice jsem původně chtěl stáhnout Ducha lesa 3 a omylem stáhl tohle, ale i tak jsem nebyl zase až tak zklamaný. Chtělo by to spíš víc napětí než humoru, ale to bych od týhle série filmů chtěl moc :D

V úzkých (2009) odpad!

Neuvěřitelná blbost...Něco tak příliš stupidního jsem hodně dlouho neviděl. Tohle opravdu nedoporučuju sledovat. Je to jedna velká fraška, špatné herecké výkony, scénář, všechno špatně!

Závrať (2009)

Po přečtení několika předešlých komentářů a né zrovna vysokokému hodnocení jsem si myslel, že to bude nějak extra dobrý film...Od začátku filmu po lanovou lávku se to docela dalo, ale samotná vyvražďovačka byla hodně slabá a čím se film blížil do finále, tím mě i jednání postav docela překvapilo...Hlavně nemám rád horory, kde hlavní hrdina, v tomhle případě hrdinka nepřežije :D

Kouzelný dům (1939)

Začátek filmu dosti nereálný, chvílemi nudný děj, ale závěr filmu docela povedený...

Přehrada Les Království (2008) (TV film)

Hezky zpracovaný, určitě zajímavé i pro laiky. Podobných dokumentů by se dalo natočit o více takových stavbách. Námětem podobné jsou Zatopené osudy. I když více z jiných pohledů

Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář (1949)

Když se točily prvorepublikové filmy, byť dnes se některé zdají až přehnané, přehrané, tak to mělo něco do sebe. Přeci byla válka a lidé se těmi filmy mohli částečně odpoutat od reality. Nicméně hodnotím tento film maximálně, ale jen za herecké obsazení. Obdivuju to, že právě oni točili "údajné klišé" a v tomhle filmu to celé parodovali. Včetně toho komentáře O. Nového. Tak jako Pytlákova schovanka zesměšňuje První republiku, tak Tankový prapor a mnoho jiných zase komunismus...A co příjde dál...?