LEGO® příběh (2014)

ako velky milovnik lega a vsetkeho s nim suvisiaceho, som po dlhej dobe zavital do kina a film sa mi velmi pacil, vtipne sceny, no najma, namety ako sa stat aj v realnom svete Majstrom Stavitelom (lega) :D

Zprávař 2 - Legenda pokračuje (2013)

otras, na to ze je to komedia ocakaval som omnoho viac vtipnejsich scenok, uvrestany film, nedokazal som ho dopozerat v kuse na jeden krat, Will Ferrell ? snaziaci sa napodobnovat Jima Careyho gestami, grimasami? nie dakujem, original je len jeden, Steve Carell? Najhorsia postava vo filme, nemam rad dementne postavy a on sa mi tam vobec nehodil jeho predchadzajuce komedia sa nedaju s tymto brakom porovnat...

Zlodějka knih (2013)

Narrator...asi najfascinujucejsia "postava" celeho filmu, ktora svojim ciastocne ironickym hlasom vzdy dostala moje napatie, zaujem do najvyssieho stupna, velmi pekny prehlad historie nastupu nacionalizmu v Rakusku, cez Anschlusz, pana Fuhrera, a vsetky dolezite fakty pred zaciatkom vojny...mam rad vojnove filmy, trosku tazky film, no stal za to, parada

Vlk z Wall Street (2013)

Jaaaaj, Leo, Leo, minimalne za tuto scenku by si si Oscara zasluzil. Paradny herecky vykon, velmi vtipne momenty, film zasadeny do prostredia obchodnikom, a kultuve hlasky. urcite si to pozriem este niekolko krat

Na život a na smrt (2013)

filmy o americkych vojenskych hrdinoch ma nikdy nefascinovali, jedine plus si odomna zasluzi moj hrdina Mark Wahlberg, ktory mi uplne sedi do takychto a podobnych rolyi, nezazivne bojove sceny v lese, kde som uz len cakal na koniec prestrelky, samozrejme glorifikacia americkeho nacionalizmu a superhrdinstva...cele zle

47 róninů (2013)

milujem filmy so samuraimi, mam rad filmy s Keanu Reevesom, a vysledny efekt ma milo potesil, dej zasadeny trosku do mytologickeho prostredia, dalsie plus z mojej strany, zaver filmu, dalsie plus z mojej strany

Ptačí úlet (2013)

velmi vtipne sceny, dobre na odreagovanie, odporucam na pohodovy vecer

Konzultant (2013)

velmi vhodny vyber hercov, uplne mi tam sadli, vyzobrazenie respektve konfrontacia luxusneho sveta so svetom podsvetia a mexickeho kartelu, ktory sa v tomto filme stiera do jedneho celku....milujem filmy so zaverom ktory bol ponuknuty v tomto filmovom produkte

Oldboy (2013)

opat raz nepodarena americka adaptacia kultoveho korejskeho filmu, ktora viac menej kopiruje ci uz dejovo alebo scenami original, ocakaval som nieco novatorskejsie, zial marne

Ledové království (2013)

velmi pekna rozpravka, no povedal by som ze nie velmi vhodna pre mensie deti, ocakaval som trosku viac vtipnych situacii, ale ako celok velmi prijemne a relaxacne