Půlnoční expres (1978)

Tvl tak on je zasranej paserak a vrah a nekteri ho tu budou malem oslavovat ne? Svini. Tj des, kam se to dostavame.

Bumerang (1996)

Nic, z ceho by se sralo. To mela byt vezenska akcnarna dle skutecnich udalsosti? OMG. Nuda. To se tahlo, to se sralo, jak med. A ke vsemu to bylo cele ve skutecnosti docela docela jinak...Bocane vyser se na to, akcni snimky ti nikdy nesly a do budoucna se tato skutecnost nezmeni, coz dokazujes i timto letitym trapasem. Neco jako ale hodne nepovedenej Escape Plan. Vlastne uplne zpackanej, ta Håfströmova slatania je jeste vyhra.

Star Trek: Do neznáma (2016)

Tak Sulu je zasrana uchylna buzna jo? Hovado co rado kouri ptaky od hoven, no potes koste ty kravo...To musi byt fakt lahudka, vystrikat se jeden druhymu do prdele a pak ty sracky, ten termix zase ochutnat pri koureni a polykat a polykat, pekne se najist prujmem s krvi a zlutym hnisem z tech hemeraku vesmirnych gum z povolani... neskutecny prasata i v budoucnosti se to deje a jeste nam to prezentujou, jako normal. Genderove vyvazeny budoucno. Svet jde skutecne do prdele...to musi skoncit pruserem, jinak to neni mozny :o(

Policajt (1972)

Moc pekna, roztomila scena s vlackem a vrtulnickem na saturnach. To se povedlo!

Občan Havel (2007) odpad!

Prej - "to je normalni obcan, jako my..." Ty kraaavo, zkurvenej gauner, kteryho nesnasi 3/4 naroda, ozralej prominentni zmrd. Odpad vsech odpadu a o tom se nataci dokument? Zblaznili jste se vsichni? Havla jako alkoholika znala prece cela Praha, posranyho a poblityho pod stolem. OMG.

Neon Demon (2016)

Jeden z vrcholu tohoto roku, ktery, i jak dokazuji komenty, rozhodne neni pro kazdeho...Jena a scena s mrtvolou, proste nadhera.

Farmářská jízda (2016) (pořad) odpad!

Kern, totalne odpornej, arogantni, tupej magor, tvl chci 15 deka syru, 17 je uz moc, OMG, pica Zoubkova bez komentare... Ja se ptam proc? Irenko proooc?