• Krátkometrážní

Želvy Ninja (2012) (seriál)

Aneb o co člověk v práci nezavadí... Želvy jsou zpátky a to v plné parádě. Nenechte se odlákat pro někoho možná trochu dětinskou počítačovou animací a pusťte se do toho. Podobně jako je tomu u nedávného restartu legendárních Hromkoček, seriál určený pro děcka si možná ještě víc užijí právě pamětníci starších kousků. Dějově se to posouvá a zatím žádný díl nebyl vyloženě filler. Jen tak dál!

96 hodin: Odplata (2012)

Ano, lepší jak jednička to nebylo. Ale to rozhodně neznamená že by to byl špatný film, jak tady spousta lidí, dle hodnocení, tvrdí. Já bych dokonce řekl že je to dost povedený film. Že někomu vadí ta rodinná linka co se filmem proplétá? Právě díky tomu má ten film alespoň trošku hloubku a smysl. Jinak by to byl opravdu jen výplachm mozku. Že tam jsou WTF momenty? Ano to jsou. Ale zamyslete se...myslíte si opravdu že to bylo myšleno vážně? Podle mě je to tam dané právě jako trošku komediální vsuvka. Což, jak poznamenal kamarád, je dnes v akčních filmech stále častější. A mě to tam tedy ani nevadilo. Jak to shrnout? Pokud jste si po prvním dílu říkali že je škoda že už to skončilo, a pokud se rádi podíváte na Liama likvidujícího další Albánce, rozhodně do toho jděte! P.S.: Tak si říkám, že kdyby se Liam mihnul ve třetím díle Stalloneho sešlosti, mohlo by to být vcelku fajn :-)

Rebelka (2012)

Po dlouhé době jsem vyrazil do kina na animák. A byl to výlet velice příjemný. A teky překvapivý - že dva a půl měsíce po premiéře bude v kinosálu ještě někdo kromě nás jsem fakt nečekal... Ale k filmu: Krásná animace, super hudba a hlavně silný příběh, ze kterého si i některá dcera či matka mohou něco odnést na zamyšlení. P.S.: A krátký filmeček od Pixaru na začátek taky potěšil :-)

Expendables: Postradatelní (2010)

To co by se před několika lety zdálo jako sen se Sylvesterovi podařilo zrealizovat. A že se mu to podařilo. Takže pokud jste příznivci akčních filmů, neváhejte ani minutu a okamžitě si to pusťte! Jen jedna poznámka - radši se předtím dojděte vyčůrat, protože od tohoto filmu se vám nebude chtít odejít. Na druhou stranu pokud nejste příznivci akčních filmů...jak jste se sem dostali?