• Fantasy

Resident Evil (2002)

Plno akce, krve a zombíků. Nechápu, jak se mi to mohlo na poprvé nelíbit. Strašidelnost 0/4 Brutalita 2/4

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Máme tu další skvělý film od Petera Jacksona, s předlohou J. R. Tolkiena, i když se film moc knize nepodobá. Všechno skvělé, jen Peter by si měl udržet spíš ty staré postavy, př. Radagasta a nevymýšlet nové. Celý film mi připadal zaměřený na mojí oblíbenou postavu, padoucha AZOGA ZNESVĚTITELE. Také drak Šmak, kterého jsem se obával, přečkal mé očekávání, byl prostě krásný, k sežrání. Jenom naštve ten konec: Měli by vymyslet zákon na otevřené konce filmů a nejhorší je, že musím čekat další rok, než bude další díl.

Babovřesky (2013) odpad!

Horší než projevy prezidenta.

Jeepers Creepers 2 (2003)

O hodně lepší než předchozí díl. Tohle byla vyvražďovačka, na rozdíl od prvního! Má to sice hodně chyb ( třeba amatérskou režii), ale největší nedostatečnost je jednoduchý scénář. Jen obluda, která vraždí... Vážně film pro nenáročné diváky :( Ale i tak jsem se bavil Strašidelnost 0/4 Brutalita 2/4

Saw 2 (2005)

Narozdíl od minulého dílu je zde vetší využití potenciálu. Bylo tu více "hry", jednička mi spíše připadala jako nějaká kriminálka a dvojka je pravý horor. Je zde zase další zápletka, která se mi více líbila v Saw 2 než v předchozím dílu. Strašidelnost 0/4 Brutalita 3/4

Hostel (2005) odpad!

40 minut se nic neděje, jenom nějaké trapné kecy, prostě turisté v Evropě, pak je nějaká bezduchá vražda, zase nic, takovou nudnou ubohost jsem dlouho neviděl. Strašidelnost 0/4 Brutalita 1/4

Simpsonovi (1989) (seriál) odpad!

Nebyla náhodou v roce 1989 poprvé popsána mrtvice?

Teletubbies (1997) (seriál)

Já bych tomu dal taky odpad, kdybych se měl na to dívat teď, ale vím, že jak mi bylo 8 měsíců, tak mě to bavilo.

Temné vody (2005)

Moc se tam toho nedělo... Strašidelnost 2/4 Brutalita 0/4 Byla tam vůbec krev?

Sportovní noviny (1994) (pořad) odpad!

Lituji všechny lidi, kteří se na tom ve ve svojem volném čase dívají..